Wysoka porażka w Tuchowie   -   02/4/2007
Kolejne spotkanie w ramach DBE koszykarze tarnowskiej Unii rozegrali w hali w Tuchowie i kolejny raz doznali bardzo wysokiej porażki. Tym rezem katem „Jaskółek” okazał się zespół Kagera który zwyciężył 102:58.

Unia Tarnów – Kager Gdynia 58:102 (18:18, 17:28, 10:26,13:30)
Punkty dla Unii zdobywali : Djordjevic 17, Vucicević 14, Morris 14, Bacik 6, Zych 4, Stawarski 2, Uriasz 1

Z powodu odbywających w hali "Jaskółka" targów spotkanie odbyło się w Tuchowie, gdzie pojawił się komplet kibiców. Już normalną rzeczą staje się fakt, że zespół z Tarnowa wyrównany pojedynek ze swoim rywalem toczy tylko w pierwszej kwarcie spotkania. W pozostałej części meczu jest dla rywala co najwyżej mało wymagającym sparingpartnerem. Nie inaczej było również w meczu z Kagerem. Po pierwszej cześci spotkania było 18:18, głównie dzięki dobrej postawie Morrisa oraz Vucicevica. Kolejne kwarty toczyły się już pod dyktando gości, którzy systematycznie powiększali swoją przewagę punktową. Nie było więc żadnej niespodzianki dla tuchowskich kibiców, którzy szczelnie wypełnili halę MOSiR-u, mając niepowtarzalną okazję oglądania w swoim mieście meczu ekstraklasy.

Po meczu trener Kocoł powiedział : Jestem bardzo zadowolony z pierwszej połowy meczu z Kagerem, w której graliśmy bardzo mądrą koszykówkę. Graliśmy bardzo spokojnie i dzięki temu wynik, biorąc pod uwagę naszą sytuację kadrową, był bardzo korzystny.

Date        : Wed, April 24, 2024 19:42:47
IP          : 18.116.239.195