Porażka w Koszalinie   -   04/4/2007
Koszykarze tarnowskiej Unii zgodnie z przewidywaniami kolejny raz musieli uznać wyższość swojego rywala, choć była to porażka mniej dotkliwa od tych, do których zdążyli nas już przyzwyczaić. Tym razem „Jaskółki” pokonane zostały w Koszalinie przez miejscowy AZS. Gospodarze wygrali w stosunku 114:82.

>

AZS Koszalin - Unia Tarnów 114 : 82 (22:14, 30:27, 31:16, 31:25) Unia zagrała w składzie : Vucicević 27, Morris 21, Djordjevic 19, Zych 8, Uriasz 5, M.Piska 2,

Kolejny raz koszykarze tarnowskiej Unii przez pierwsze minuty toczyli ze swoim rywalem wyrównany pojedynek. Potem jednak wszystko wróciło do "normy" i AZS z każda minutą zwiększał przewagę punktową nad „Jaskółkami”. Druga połowa środowego spotkania to już dominacja ekipy z Koszalina, a szczególnie widoczne to było w trzeciej kwarcie spotkania.
Warty odnotowania jest bardzo dobry występ Vucicevica, który zdobył 27 punktów.

Po meczu trener Kocoł powiedział : - Zagraliśmy najlepszy mecz od dłuższego czasu w ataku. W obronie spisujemy się znacznie słabiej, ale to efekt tego, że rzadko trenujemy w takim składzie, w jakim rozgrywamy mecze.

Date        : Thu, April 25, 2024 16:19:01
IP          : 18.191.228.88