Piłkarski weekend – podsumowanie   -   10/4/2007
Miłe świąteczne prezenty swoim kibicom sprawiły zespoły Okocimskiego oraz tarnowskiej Unii. Powodów do radości nie mieli natomiast kibice w Tuchowie oraz Żabnie. W V lidze zanotowano kolejne zwycięstwa zespołów z Niecieczy oraz Woli Rzędzińskiej. Cieszy również ważny komplet punktów dla tarnowskiego Metalu. Tarnovia urwała punkty liderowi z Grobli, natomiast dość niespodziewanie dwa punkty straciła na własnym boisku Dąbrovia.

>

III liga. Okocimski Brzesko – Motor Lublin 1:0 (0:0)
Okocimski przełamał się wiosną i to w meczu z liderem III ligi. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 51 minucie Matras, który wykończył ładną akcję Polichta.

IV liga. Bocheński KS – Unia Tarnów 0:1 (0:1)
Po wpadce w spotkaniu w Andrychowie kibice IV-ligowej tarnowskiej Unii mieli spore obawy przed kolejnym meczem wyjazdowym. Tym razem “Jaskółki” nie zawiodły swoich kibiców i wywalczyły komplet punktów na trudnym terenie. Gola zdobył już w 3 minucie Bartkowski.

IV liga. Garbarnia Kraków – Tuchovia 2:0 (1:0)
Niespodzianki nie było i zespół z Tuchowa wracał z Krakowa bez zdobyczy punktowych. Gospodarze pierwszego gola zdobyli już w 2 minucie. Potem Tuchovia próbowała odrabić straty ale na kwadrans przed końcem straciła drugiego gola z rzutu karnego.

IV liga. Lubań Maniowy – Polan Żabno 2:0

V liga. LKS Nieciecza – LKS Jodłownik 3:0 (2:0)
Tym razem lider V ligi wygrał pewnie i bez straty bramki. Prowadzenie zdobył w 17 minucie Augustyn.Chwilę później było już praktycznie po meczu kiedy to Gąsiorek głową wpakował piłkę do siatki rywala. Wynik spotkania w 75 minucie ustalił strzelec pierwszej bramki Augustyn.

V liga. Wolania Wola Rzędzińska – Skalnik Kamionka 1:0

V liga. Metal Tarnów – Limanovia 2:1
Bardzo ważne zwycięstwo wywalczył zespół Metalu. Goście prowadzili ale zespół z Tarnowa zdołał dwukrotnie pokonać bramkarza rywali i do swojego konta mógł dopisać trzy punkty.