Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Tarnów na targach   -   13/4/2007
Wiosna w turystyce zawsze kojarzy się z promocją na targach turystycznych. Po Berlinie, Budapeszcie i Katowicach przyszedł czas na Gdańsk, Kraków i Warszawę - w tych miastach Tarnów promuje swoje walory turystyczne. Tarnowskie Centrum Informacji oprócz materiałów i gadżetów przygotowuje konkursy wiedzy o Tarnowie.

Ogloszenie
>

W konkursach tych nagrodą są weekendy dla dwóch osób spędzone „w grodzie pod Marcinką”. Promocja miasta, jako stolicy subregionu, wspierana jest m.in. degustacją tradycyjnych potraw z gospodarstw agroturystycznych czy też prezentacją dorobku lokalnych wytwórców ludowych. W Katowicach tuż przed Świętami Wielkanocnymi furorę robiły pisanki z dedykacjami od malarek z Zalipia, w Berlinie zaś uwagę przyciągała cyganka. -Wszędzie pożądanym gadżetem był folder “Tarnów i region“, plan Tarnowa z wykazem obiektów noclegowych oraz herbatka “Tarninówka“, wyróżniona w tym roku jako „Pamiątka Turystyczna Regionu” – informuje TCI. Przypomnijmy – Tarnów w roku 2006 został laureatem konkursu “Wielkie Odkrywanie Małopolski“, zaś samo Tarnowskie Centrum Informacji w tym samym roku zostało wyróżnione w konkursie na najlepszy produkt IT, a w roku ubiegłym zajęło drugie miejsce.
Ze względów organizacyjnych i finansowych nie na wszystkich imprezach targowych Tarnów promuje się samodzielnie. Dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Organizacji Turystycznej materiały z naszego miasta i regionu trafiają do mieszkańców Barcelony, Paryża, czy Mediolanu.

Na zdjęciu – stoisko na targach ITB w Berlinie (marzec 2007)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl