Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy dyrektor targowisk   -   23/4/2007
W dniu 19 kwietnia rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Targowisk Miejskich - poprzedni odszedł na emeryturę. Z trójki kandydatów wyłoniony został Jacek Chrobak, który dziś, 23 kwietnia, obejmie stanowisko.

Ogloszenie

Konkurs na stanowisko dyrektora ogłoszono w ostatnich dniach lutego. Wśród warunków, które musieli spełnić kandydaci znalazły się m.in.: wykształcenie wyższe o specjalności: zarządzanie nieruchomościami lub ekonomia, a także posiadanie łącznie co najmniej pięcioletniego stażu pracy, w tym co najmniej dwuletniego na stanowiskach urzędniczych, lub na kierowniczych stanowiskach państwowych. Wszyscy trzej kandydaci, którzy złożyli oferty spełnili wymogi formalne i zostali zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu, czyli rozmowy kwalifikacyjnej. 19 kwietnia komisja konkursowa wybrała Jacka Chrobaka.
Jacek Chrobak jest tarnowianinem, ma 48 lat, ukończył III LO w Tarnowie oraz Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Pracował m.in. w tarnowskim OHP, „Empiku” oraz prowadził własną działalność gospodarczą.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl