To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Punk Rock Mixed Show #2   -   08/5/2007
Cztery koncerty jednego dnia – taka jest propozycja Klubu Studenckiego “Przepraszam” na wtorkowy wieczór, 15 maja. Wystąpią wówczas: Noman’sband – czołówka rumuńskiej sceny punkowej, krakowski CF 98 i Seven Lakes oraz Theffekt.

Ogloszenie

Na koncerty zaprasza także tarnowski portal fallentarnow.pl, podając linki stron, na których zapoznać się można z próbką tego, co usłyszymy w Tarnowie:
Noman'sband (Timsoara - Rumunia) – to czołówka rumuńskiej sceny punkowej, z naleciałościami ska i hc; mieszane wokale z mocno politycznie zaangażowanymi tekstami. Koncert w Tarnowie będzie początkiem ich trasy po Europie.
http://www.myspace.com/nomansbandro

CF 98 (Kraków) - zdecydowana czołówka polskiej sceny punk rockowej, w jej nowoczesnym, melodyjnym wydaniu. CF98 to świetne aranżacje i bardzo dobry głos wokalistki, a także wyjątkowo udany dryg sceniczny.
http://www.myspace.com/cf98

Seven Lakes (Kraków) - melodic punk z żeńskim wokalem.
http://www.myspace.com/sevenlakes

Theffekt (Kraków) - Zespól łączy różne style muzyczne: punk rock, hardcore, emo... Teksty traktują o politycznej i mentalnej stronie życia. Do dnia dzisiejszego zespól ma na koncie kilka udanych koncertów zagranych u boku czołowych zespołów sceny HardCore Punk. Grupę charakteryzują bardzo żywiołowe i pełne emocji koncerty. Muzykę Theffekt można tez usłyszeć na filmie "Playground", którego premiera odbyła się w Krakowskim kinie Kijów. W chwili obecnej zespół kończy prace nad swoją promocyjną płytą, która ukaże się w dwóch częściach.
http://www.myspace.com/theeffekt

Klub Studencki Przepraszam, 15 maja godz. 18:00. Wejście – 3 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 3, 2022 20:23:18
IP     : 3.225.221.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html