Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Policyjna akcja „Małe zamknięcie”   -   16/2/2004
Trzech zatrzymanych kierowców, 260 skontrolowanych pojazdów, 14 mandatów i jeden odholowany samochód. Tak w ogromnym skrócie opisać można efekty policyjnej akcji pod kryptonimem „Małe zamknięcie”. Wzięło w niej udział wielu policjantów, którzy zakończyli pracę o czwartej nad ranem. Podczas patrolowania ulic, funkcjonariusze zamykali poszczególne odcinki jezdni i kontrolowali wszystkie znajdujące się tam samochody – mówi naczelnik sekcji ruchu drogowego komendy miejskiej policji w Tarnowie komisarz Jacek Mnich.

Ogloszenie
>

Imponujące efekty akcji spowodowały, że „Małe zamknięcie” będzie organizowane co najmniej dwa razy w miesiącu. Taką decyzję podjęło właśnie kierownictwo tarnowskiej drogówki. Mieszkańcy, którzy o przedsięwzięciu dowiedzieli się dopiero teraz, przyznają, że policja w zwalczaniu przestępczości powinna poszukiwać coraz to nowych rozwiązań. Dzięki temu wszyscy czują się bezpieczniej. Niewykluczone, że kolejna akcja odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Podczas ostatniej, zamknięte zostały m.in. Aleja Jana Pawła II, ulice : Orkana, Nowodąbrowska, Klikowska, Czarna Droga i Lwowska. Patrole wyjechały także poza miasto. Skontrolowano pojazdy w Skrzyszowie, Koszycach Małych, Łętowicach, Zawadzie i Porębie Radlnej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(17-02-2004) Spoko, :
Na czym polega owo zamknięcie ulicy, czy to coś podobnego do łapanki z czasów wojny II światowej, wszystko co się rusza jest zatrzymywane. troche szczegółów. PLIS!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-02-2004) juzef :
permanentna inwigilacja. policyjny kraj. bez komentarza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-02-2004) andrzej :
idioci a pozniej placzecie ze policja nic nie robi, nie robi zle, robi tez zle, typowe polskie narzekanie, nigdy wam nie dogodzi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-02-2004) DIABEŁEK :
DROGA POLICJO!JAK BEDZIECIE ROBIC NASTĘPNĄ TAKĄ AKCJE TO POINFORMUJCIE!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-02-2004) Tarnowianin :
Andrzeju masz rację. Widać, że ci, co pisali to byli na pewno coś na bakier z prawem, albo mieli coś na sumieniu. Ja i Ty, co nie mamy nic do ukrycia to napewno nie będziemy protestować przeciwko takim akcją, tylko myślę, że POLICJA nie będzie nam wciskać jakiegoś mandatu na siłę, tylko po to, aby była skuteczność takiej akcji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl