To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: (r)
  
   TAXI 4   -   18/5/2007
Kolejna część najbardziej przebojowego cyklu tej dekady we francuskich (i nie tylko) kinach. Niecodzienne perypetie duetu uwielbiającego niebezpieczną jazdę taksówkarza Daniela oraz jego przyjaciela - niezdarnego policjanta Emiliena. Tym razem staną przed największym wyzwaniem - będą walczyć z belgijską mafią!

Ogloszenie

Taxi 4 jest czwartą częścią znanej sagi samochodowej, która powstała w głowie Luca Bessona i w której pierwsze skrzypce gra duet - Samy Naceri i Frederic Diefenthal. Cykl rozpoczął się w 1998 filmem Taxi (6,45 milliona widzów we Francji), w 2000 roku powstała kolejna część - Taxi 2 (10,34 milliona widzów Francji), a w 2003 Taxi 3 (6,15 miliona widzów Francji). Taxi 4 ma szansę powtórzyć sukces swoich poprzedniczek. W przeciągu pierwszych 7 dni zobaczyło ją ponad dwa miliony widzów !!!

Luc Besson o swoim pomyśle na najszybszą i najlepiej zarabiającą taksówkę opowiada: "Pomysł na ten film, jak to zwykle bywa, był zupełnie prosty. Stałem w korku, wciśnięty w tylne siedzenie taksówki i nerwowo spoglądałem na zegarek, którego wskazówki jakby zastygły. I nagle pojawiła się myśl: Gdyby taksówkarz potrafił zamienić auto w rakietę i wydostać mnie stąd, zapłaciłbym mu fortunę! I jest pomysł. O niczym innym nie mogłem już myśleć. Jaki by był ten samochód? Jakiego koloru? Kto prowadziłby? Jaki klient? Jaka trasa?"

Zdaniem Gèrarda Krawczyka reżysera trzech części samochodowej sagi: "Taxi jest trochę jak TINTIN czy ASTERIX. Za każdym razem przeżywamy inną przygodę z postaciami, z którymi się zaprzyjaźniliśmy. Mam nadzieję, że publiczność doceni nowe przygody Daniela i Emiliena, ponieważ ten film, powstał przede wszystkim dla niej i to ona go stworzyła."

Premiera : 27.04.2007r.
Francja, 2006
akcja/sensacja, 91 min.
reżyseria: Pierre Morel, Gerard Krawczyk
scenariusz: Luc Besson
obsada: Samy Naceri, Frederic Diefenthal, Bernard Farcy, Emma Sjoberg, Edouard Montoute,

Więcej informacji: kliknij tutaj
Seanse w :
Kinie Millennium
Kinie Marzenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, December 7, 2022 17:48:58
IP     : 44.210.77.106
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html