Piłkarska środa w IV lidze   -   17/5/2007
Tarnowska Unia bez większych problemów pokonała Orła Dębno i powróciła na pozycję wicelidera. W meczu o przysłowiowe sześć punktów Tuchovia zwyciężyła Polan Żabno.

>

Bez problemów
Unia Tarnów - Orzeł Dębno 2:0

Po niespodziewanej i wysokiej przegranej z Orkanem, tym razem "Jaskółki" odniosły pewne zwycięstwo z ekipą Orła Dębno. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando tarnowian, a wynik mógł być zdecydowanie większy gdyby nie brak skuteczności. Już na początku meczu bliscy zdobycia gola byli Maciosek oraz Witek. Ten drugi w 39 minucie strzelił już skutecznie i Unia wyszła na prowadzenie. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Unia atakowała i w 77 minucie Łukasz Popiela drugi raz pokonał golkipera gości. Swoje szanse na podwyższenie wyniku mieli również Radliński i Palej. Dzięki temu zwycięstwu Unia powróciła na pozycję wicelidera IV ligowej tabeli, choć jej strata do Przeboju wynosi aż 14 punktów.

"Sześć punktów" dla Tuchovii
Tuchovia Tuchów - Polan Żabni 4:2

Mecz dwóch zespołów które walczą o ligowy byt miał przynieść sporo emocji i tak właśnie było. Początek meczu to mocne uderzenie gospodarzy, którzy po 24 minutach gry prowadzili już 3:0. Bramki zdobywali kolejno Kucharzyk (3 min.), Stachoń (7 min.) i Jamka (24 min.). Tuż po przerwie gospodarze prowadzili już różnicą czterech bramek kiedy to siatki rywala trafił Dobrowolski. Rozluźniona ekipa Tuchovii straciła w tym meczu dwie bramki. Najpierw do własnej siatki trafił Masłoń, a drugiego gola dla Polanu zdobył Hołda.

Date        : Thu, March 28, 2024 23:13:29
IP          : 54.144.81.21