Piłkarski weekend - podsumowanie   -   21/5/2007
Piłkarze Okocimskiego wysoko pokonali ekipę z Brzeska. Komplet punktów na ciężkim terenie w Alwerni wywalczyła również tarnowska Unia. Porażek doznały walczące o utrzymanie zespoły Polanu oraz Tuchovii. Na boiskach V ligi dość niespodziewana porażka Niecieczy oraz zwycięstwo Wolanii nad Metalem. W tarnowskiej okręgówce zwycięstwo Tarnovii, natomiast mecz Dąbrovii został przełożony.

Ostre strzelanie w III lidze
Okocimski Brzesko - AKS Busko Zdrój 7:0

Już w pierwszej minucie po strzale Matrasa, Okocimski zdobył prowadzenie. W 14 minucie było już 2:0 po uderzeniu Ogara. Kwadrans później gospodarze prowadzili już trzema bramkami po goli Imiołka. Chwilę później drugie trafienie w tym meczu zaliczył Ogar. W drugiej połowie "Piwosze" kontynuowali ostre strzelanie za sprawą Bizonia (59 min), Kosteckiego (63 min) oraz Karwata (81 min.)

Komplet "Jaskółek"
Alwernia - Unia Tarnów 0:1

Unia wywalczyła cenny komplet punktów na trudnym terenie w Alwerni. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 73 minucie Kazik, który wykończył ładną akcję Macioska. Chwilę później Unia powinna prowadzić dwoma bramkami ale Korman nie wykorzystał dogodnej sytuacji.

Jest tragicznie
Polan Żabno - MKS Trzebinia/ Siersza 0:3

Kolejna porażka Polanu, którego sytuacja w ligowej tabeli staje się coraz gorsza. Tym razem "katem" ekipy z Żabna został zespół MKS-u Trzebinia. Pierwszy gol dla gości był trafieniem samobójczym. Tuż przed przerwą Polan przegrywał już dwoma bramkami po strzale Bartusia. Ten sam piłkarz w 88 minucie ustalił wynik spotkania.

Pechowa porażka
Puszcza Niepołomice - Tuchovia 2:1

Tuchovia bliska była sprawienia dość dużej niespodzianki, ale szansę na cenny punkt straciła w 86 minucie, kiedy to gospodarze zdobyli bramkę z rzutu karnego.
Prowadzenie gospodarze zdobyli w 40 minucie meczu ale Tuchovia zdołała doprowadzić do wyrównania. Autorem gola okazał się Kucharczyk.

Duża niespodzianka
Bruk-Bet Nieciecza - Victoria Słomka 0:2

Takiego wyniku nikt się nie spodziewał. Ekipa z Nieczieczy atakowała ale została wypunktowana przez rywala. W 32 minucie Szewczyk po dużym zamieszaniu pod bramką rywala zdobył prowadzenie dla gości. Chwilę póżniej Victoria wywalczyła rzut karny, który na bramkę zamienił Orzechowski.

Udane derby
Wolania Wola Rzędzińska - Metal Tarnów 2:1

Metal pokazał się w meczu z Wolanią z bardzo dobrej strony, ale musiał schodzić z boiska pokonany. Goście zdobyli prowadzenie po strzale Wardzały w 67 minucie meczu. Dziesięć minut później Wolania doprowadziła do wyrównania po uderzeniu Gąsiora. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kaim. Wolania ma już tylko 1 punkt straty do Popradu Muszyna.

Skuteczna "Tovia"
GOSIR Novi Rzezawianka - Tarnovia 0:2

Już na początku spotkania, goście zdobyli prowadzenie po strzale Mrozowskiego, który wcześniej ograł trzech zawodników gospodarzy. Wynik meczu ustalił Szlachetka w 61 minucie, który z rzutu wolnego trafił w samo "okienko"

Spotkanie Wietrzychowice - Dąbrovia zostało przełożone na 30 maja.

Date        : Fri, March 29, 2024 10:34:00
IP          : 44.200.26.112