Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/RDN/MAKS
  
   Budżet powiatu uchwalony   -   17/2/2004
22 głosami za, przy 7 wstrzymujących się (głównie z PSL) budżet powiatu tarnowskiego na rok 2004 uchwalili dziś w Kąśnej Dolnej powiatowi radni. Władze starostwa zapowiadają, że pomimo trudności finansowych, nie będzie to budżet stagnacji. Inwestycje przewidziane na ten rok sfinansowane zostaną częściowo z kredytów. Liczą, że później pieniądze zwróci Unia Europejska o której fundusze będzie się starał powiat.

Ogloszenie

W sumie powiat zamierza zaciągnąć w tym roku 5 milionów złotych kredytu. Planowane są także inwestycje oświatowe, m.in. budowa hali sportowej przy szkole w Wojniczu.
Radni przyjęli też wieloletnie programy gospodarki odpadami i ochrony środowiska w powiecie. Jak mówi naczelnik wydziału ochrony środowiska Agnieszka Jeleń po naszym wstąpieniu do Unii zaostrzą się normy ochrony powietrza, choć na terenie powiatu nie będą one przekroczone. Poprawi się natomiast – przynajmniej w statystykach - czystość wody. W programie gospodarki odpadami zapisano, że za kilka lat wywóz śmieci w przypadku budowy w powiecie składowiska obsługującego miasto, powiat i Powiśle ma kosztować każdego mieszkańca około 80-ciu złotych rocznie.
Wyjazdowa sesja rady powiatu tarnowskiego odbyła się w zabytkowym dworku w Kąśnej Dolnej z powodu trwających remontów w budynku tarnowskiego starostwa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl