To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Boisko na lodowisku.   -   25/5/2007
Lodowisko Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego na okres letni zostanie zmienione w boisko do gry w piłkę nożną. Zmiana funkcji obiektu kosztować będzie 116 tysięcy złotych, pieniądze pochodzą w większości z kar, które uiścić musiał wykonawca za opóźnienia w oddaniu lodowiska do użytku.

Ogloszenie

Działające od niedawna sztuczne lodowisko Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego zyska dodatkową funkcję. Kosztem 116 tysięcy złotych na okres letni zostanie zmienione na boisko do gry w piłkę nożną. Boisko o wymiarach 20x40 metrów z zadaszeniem, sztuczną trawą oraz oświetleniem pozwoli na grę do późnych godzin wieczornych. Większość kwoty potrzebnej na czasową zmianę funkcji budowę obiektu to pieniądze z kar umownych zapłaconych przez wykonawcę w związku z opóźnieniami podczas budowy. W krótkim czasie TOSIR ogłosi przetarg na przebudowę obiektu, zdaniem gospodarzy lodowiska nie jest to czasochłonna inwestycja, więc terminy przebudowy będą krótkie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, December 4, 2023 19:11:36
IP     : 35.172.165.64
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html