Sportowy weekend - podsumowanie   -   28/5/2007
Okocimski zdobywa kolejny komplet punktów pokonując Avię. W spotkaniu derbowym Unia lepsza od Polanu. Sensacja w Tuchovie gdzie Tuchovia pokonała lidera z Wolbromia. W V lidze zwycięstwa Bruk-Betu i Metalu. Porażki doznał natomiast zespół Wolanii. W tarnowskiej okręgówce zwycięstwo Tarnovii i remis Dąbrovii.

Avia Świdnik - Okocimski Brzesko 0:1 Szczęśliwe zwycięstwo odnieśli piłkarze Okocimskiego zdobywając bramkę na wagę trzech punktów w przedłużonym czasie gry. Autorem gola okazał się Kozieł, który po indywidualnej akcji pokonał bramkarza gospodarzy.

Unia Tarnów - Polan Żabno 2:1 Kolejne zwycięstwo tarnowskiego zespołu kosztem kolejnej porażki ekipy z Żabna. Pierwsza połowa to zdecydowane ataki gospodarzy uwieńczone celną główką Pawlaka w 21 minucie meczu. W 78 minucie Unia prowadziła już 2:0 po strzale z rzutu karnego Kazika. Honorowe trafienie dla Polanu zaliczył Załęski w 84 minucie.

Tuchovia Tuchów - Przebój Wolbrom 2:0 Lider z Wolbromia zatrzymany został przez walczącą o utrzymanie Tuchovię. W 58 minucie po strzale głową Jamki gospodarze zdobyli prowadzenie. Na pięć minut przed końcem Tuchovia zdobyła bramkę, która przesądziła o losach spotkania. Z około 18 metrów z rzutu wolnego precyzyjnie uderzył Różycki.

Grybovia Grybów - Bruk-Bet Nieciecza 0:1 Podopieczni trenera Marcina Jałochy kolejny raz nie zachwycili. Po pierwszej części spotkania zespół Grybovii powiniem prowadzić ale nie zdołał wykorzystać kilku sytuacji bramkowych. Jedyny gol tego meczu padł w 47 minucie po strzale głową Gawłowicza.

Metal Tarnów - Wisła Szczucin 1:0 Ważne trzy punkty wywalczył zespół Metalu pokonują solidny zespół Wisły Szczucin. Jedyna bramka padła w 25 minucie kiedy to dokładne podanie Kubackiego na bramkę zamienił Tubek.

Dunajec N. Sącz - Wolania Wola Rzędzińska 1:0 Miało być łatwo i przyjemnie, a okazało się, że zespół Wolanii stracił w Nowym Sączu bardzo ważne punkty. Gospodarze bramkę zdobyli w 65 minucie z rzutu karnego. Warto dodać, że Wolania od 5 minuty grała z przewagą jednego zawodnika.

Dąbrovia Dąbrovia Tar. - Olimpa Wojnicz 2:2 Zgodnie z oczekiwaniami mecz stał na dobrym poziomie. Gospodarze do przerwy prowadzili już 2:0. Prowadzenie zdobył Czupryna w 19 minucie, a wynik podwyższył Fijał 31. Po przerwie goście zdołali jednak doprowadzić do wyrównania.

Tarnovia Tarnów - Ikar Odporyszów 3:0 Wysokie i pewne zwycięstwo Tarnovii. W 12 minucie prowadzenie zdobył Surman. W 38 minucie drugiego gola dla tarnowian zdobył Mrozowski. Wynik meczu ustalił Szlachetka tuż przed końcem meczu.

Date        : Fri, April 26, 2024 20:28:55
IP          : 18.119.118.99