To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Premiera: “Zaproszony gość”   -   29/5/2007
Jak wygląda naprawdę typ współczesnego menagera? Opowiada o tym komedia francuskiego pisarza i scenarzysty młodego pokolenia Davida Pharao “Zaproszony gość”, której premierę na 2 i 3 czerwca zapowiada tarnowski Teatr im. L. Solskiego. Dodatkowy smaczek inscenizacji stanowi “sceniczna” ekspozycja rzeźb, ceramiki i obrazów Eugeniusza Molskiego.

Ogloszenie

Jak wygląda naprawdę typ współczesnego menagera? Niewątpliwie poza znajomością nowoczesnych zasad zarządzania firmą, znajomości rynku zbytu, ekonomii i języka nie bez znaczenia są zainteresowania prywatne dobry gust, umiejętność znalezienia się w towarzystwie i rodzaj wyrafinowania we wszystkich dziedzinach życia. Intratna posada za granicą oryginalne dzieła sztuki współczesnej w prywatnej rezydencji to tylko miraże. Czasem wiele szczęścia może dać reprodukcja Matissea na ścianie w wygodnie urządzonym mieszkaniu i... ogromna makieta elektrycznej kolejki-zabawki. W każdym supermanie tak naprawdę drzemie dziecko a żyć i to dobrze można nawet z umiejętnej sprzedaży filmów Kodaka. O tym wszystkim i nie tylko dowiemy się na prapremierze polskiej przezabawnej komedii francuskiego pisarza i scenarzysty młodego pokolenia Davida Pharao „Zaproszony gość” w przekładzie Nicole Korzyckiej. W roli wyrafinowanego Francuza Pontignaca Robert Żurek, w obsadzie ponadto: Marta Marianna Gortych, Marek Kępiński i Piotr Jędrzejek; sufler: Katarzyna Jędrzejczyk. Reżyseria, scenografia, opracowanie muzyczne Andrzej Sadowski.
Tarnowski Teatr im. L. Solskiego, Mała Scena
Premiera prasowa: 2 czerwca godz. 18:00; premiera: 3 czerwca godz. 18:00
Spektakle: 8, 10 i 17 czerwca, godz. 18:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, January 18, 2022 16:36:35
IP     : 54.80.249.22
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html