To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Grant dla tarnowskiej szkoły   -   05/6/2007
Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich w Łodzi ogłosił wyniki konkursu „Granty 2007”, w którym uczestniczyły gminy i miasta członkowskie z terenu Polski. W tym roku do konkursu można było zgłaszać programy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa, działania na rzecz rodziny i selektywnej zbiórki odpadów. W gronie 10 nagrodzonych projektów znalazł się również jeden tarnowski – przygotowany przez Szkołę Podstawową Integracyjną nr 11. W efekcie do Tarnowa trafi kwota trzech tysięcy złotych.

Ogloszenie
>

Gmina Miasta Tarnowa zgłosiła do tegorocznej edycji konkursu konkursu grantowego ogłoszonego przez Zarząd Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich w Łodzi pięć wniosków wraz z programami. Decyzją komisji konkursowej Stowarzyszenie przyznało granty finansowe dla 10 programów, w tym dla jednego tarnowskiego, opracowanego przez Szkołę Podstawową Integracyjną Nr 11 w Tarnowie pn. „Nasza dzielnica – czysta okolica”. Kwota grantu w wysokości trzech tysięcy złotych jest maksymalną, jaką mogły uzyskać miasta biorące udział w konkursie, bez względu na ich wielkość.
Program ma charakter edukacyjny, ma dostarczyć uczniom wiedzy na temat segregacji odpadów i recyklingu, nauczyć korzystania z pozyskanej wiedzy oraz wpływać na wykształcanie poprawnych zachowań. Przy tej okazji należy przypomnieć, iż Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 od wielu lat bardzo aktywnie promuje zdrowie i działa na rzecz ekologii wśród swojej społeczności szkolnej, co już w 2004 roku pozwoliło jej uzyskać grant na realizację autorskiego projektu z zakresu bezpieczeństwa drogowego dzieci.
Gmina Miasta Tarnowa już czterokrotnie uczestniczyła w konkursie grantów, z czego trzykrotnie została nagrodzona.(UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 05:07:58
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html