To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nagroda dla Szczeklika   -   06/6/2007
31 maja w Warszawie podczas uroczystej Gali finałowej ogłoszone zostały wyniki VIII Ogólnopolskiego Konkursu „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych po patronatem Narodowego Banku Polskiego. W gronie 11 laureatów konkursu znalazł się również, jako jedyna placówka służby zdrowia, uhonorowany wyróżnieniem, tarnowski szpital im. E. Szczeklika.

Ogloszenie
>

Po raz ósmy odbył się w tym roku Ogólnopolski Konkurs „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi”. Kapituła Nagrody po zapoznaniu się z wynikami postępowania konkursowego przyznała nagrody najlepszym spośród firm objętych audytem. Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie znalazł się wśród 11 nagrodzonych przedsiębiorstw i był jedyną firmą z branży ochrony zdrowia, która znalazła się w gronie laureatów. Szpital otrzymał wyróżnienie „za doskonalenie i standaryzację procesów zarządzania zasobami ludzkimi”. Jest to już druga nagroda przyznana Szpitalowi przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych, pomysłodawcę i organizatora konkursu. W poprzedniej edycji tarnowski szpital miejski otrzymał tytuł laureata - w tym roku uhonorowany został wyróżnieniem.
Wśród tegorocznych laureatów znalazły się między innymi: Bank BPH, Przedsiębiorstwo Wyrobów Cukierniczych „Odra”, Grupa LOTOS, Bank Zachodni WBK, BRE Bank, Urząd Miasta Poznania, zaś złota statuetka i tytuł lidera przypadła firmie Michelin Polska S.A. -W odróżnieniu od przedsiębiorstw, w których polityka personalna przekłada się bezpośrednio na zyski firm, w przypadku Szpitala ma ona nieco inny i szerszy wymiar społeczny. Inwestycja w pracowników, ich wykształcenie ma przełożyć się na właściwy poziom leczenia i opieki nad chorymi – mówi Ryszard Ścigała, Prezydent Miasta Tarnowa. -Stąd też zmierzenie się w tego typu konkursie publicznego szpitala z firmami reprezentującymi biznes stanowi wielkie wyzwanie i tym większa jest satysfakcja z decyzji Kapituły. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:15:58
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html