Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Kołodziej - zwycięzca   -   23/2/2004
Janusz Kołodziej został wybrany przez czytelników "Dziennika Polskiego" i słuchaczy Radia MAKS najpopularniejszym przedstawicielem sportów motorowych regionu tarnowskiego. I Gala Mistrzów Sportu, czyli finał trwającego kilka tygodni plebiscytu odbyła się w sobotę w Centrum Konferencyjnym "Tarnowianka".

Ogloszenie

W sobotni wieczór zaproszeni goście byli świadkami sympatycznej ceremonii, którą prowadził znany komentator sportowy Krzysztof Wanio. Gala rozpoczęła się od minuty ciszy poświęconej tragicznie zmarłemu Januszowi Kuligowi, który miał być gościem specjalnym Gali...
Następnie były nagrody dla najlepszej "szóstki".
Właśnie na szóstym miejscu znalazł się kierowca rajdowy Witold Szymański, reprezentujący Auto Moto Klub Tarnowski (nie dojechał na Galę). Pozycję piątą zajął Marcin Gładysz. Kierowca wyścigowy nie krył swojego zaskoczenia: - Myślałem, że dostanę nagrodę dla pechowca roku za wypadek, który miał miejsce podczas ostatniej eliminacji Grand Prix Polski. Wszystko wyglądało groźnie, ale nic mi się nie stało. Powiem szczerze, że film z wypadku schowałem w domu przed żoną i dziećmi.
Nagrodę za czwartą lokatę Stanisław Burza odebrał z rąk swojego menadżera i opiekuna Piotra Szablowskiego, który przyjechał na Galę specjalnie z Poznania. Żużlowiec Unii Tarnów komentował dla publiczności zwycięski bieg w Rybniku, z mistrzem świata Nicki Pedersenem.
Pierwszą trójkę "otwierał" Adam Gładysz. Kierowca wyścigowy, który w ubiegłym roku w swojej klasie wywalczył tytuł mistrza Polski, opowiadał przede wszystkim o planach na nowy sezon. - Będziemy startować w cyklu Touring Car Trophy. To seria wyścigowa na torach w Wielkiej Brytanii, Francji, Czechach i Włoszech. Wyścigi zapowiadają się bardzo ciekawie. Jest kilka świetnych aut. Musimy jeszcze pogodzić terminarz startów w Polsce z terminarzem w Europie.
Drugie miejsce zajęli Michał i Grzegorz Bębenkowie z Bochni. - Dziękujemy za wyróżnienie Czytelnikom i Słuchaczom. To pierwsze takie nasze wyróżnienie w karierze - mówił Michał Bębenek.
Wreszcie przy dużych brawach i fanfarach na scenie pojawił się zwycięzca plebiscytu - Janusz Kołodziej. Były podziękowania dla sponsorów i tych, którzy przyczynili się do sukcesów.

Podczas Gali przyznano także wyróżnienia w innych kategoriach. Pechowcem roku wybrany został rajdowiec Grzegorz Duda. Nagrodę za trzeci z rzędu tytuł w Mistrzostwach Polski Pojazdów Zabytkowych otrzymał Andrzej Chmielowski. Wreszcie wyróżnienie za wyniki sportowe osiągnięte w ubiegłym roku otrzymał zespół Gładysz Racing Team.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl