To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio PLUS
  
   Bez pieniędzy , bez nagród dla tarnowskich nauczycieli   -   14/10/2003
Dziś Dzień Edukacji Narodowej. W całym regionie z tej okazji odbywają się akademie i okolicznościowe uroczystości. W Tarnowie natomiast skromne obchody. Związek Nauczycielstwa Polskiego zbojkotował prezydenckie uroczystości w Sali Lustrzanej.

Ogloszenie
>

Na spotkaniu tym zostały wręczone akty powołania na dyrektorów szkół i awanse na stopnie nauczyciela mianowanego. Otrzymało je blisko 80 osób.
Nie było natomiast finansowych nagród – na to miasto nie ma aktualnie pieniędzy – podkreśla prezydent Mieczysław Bień. Środki na nagrody prezydenta i dodatki motywacyjne może znajdą się pod koniec roku – nie ma jednak takiej pewności – przyznaje prezydent Tarnowa.
Przeciwko oszczędzaniu na oświacie protestują związki zawodowe. Dlatego też Związek Nauczycielstwa Polskiego zbojkotował dzisiejsze uroczystości.
Z okazji Święta Edukacji Narodowej w ubiegłym tygodniu 100 nauczycieli z regionu otrzymało nagrody finansowe ministra, kuratora i starosty. Mają one motywować do lepszej pracy i podnoszenia kwalifikacji. Motywacją do pracy może być także pochwała od kuratora małopolskiej oświaty Elżbiety Lęcznarowicz, która z uznaniem mówi o pracy nauczycieli.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:15:06
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html