Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Tarnów znowu bez dyżurów dentystycznych   -   23/2/2004
Miejskie Centrum Stomatologiczne wypowiedziało umowę Narodowemu Funduszowi Zdrowia w zakresie doraźnej opieki dentystycznej . Pracownicy placówki stwierdzili, że za pieniądze przekazywane przez fundusz nie są w stanie zapewnić tarnowianom bezpłatnej pomocy wieczorami i w nocy. Ci ostatni – szczególnie – w przypadku bólu zębów narzekają.

Ogloszenie

Z doraźnej pomocy korzysta rocznie w Tarnowie kilka tysięcy pacjentów. Tymczasem władze miasta zwróciły się właśnie do Funduszu z wnioskiem o jej ponowne zapewnienie. Dodajmy, że tarnowianie pozbawieni byli doraźnej opieki dentystycznej od 1999 do 2001 roku. Po kilku wystąpieniach władz i zabiegach politycznych ten stan udało się zmienić. Niestety tylko na trzy lata.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(23-02-2004) ojboli :
W innych miastach jak np. Dąbrowa też nie ma I NIE BYŁO takich dyżurów i nie narzekamy. Dlaczego akurat w Tarnowie musi być? Czy mieszkańcy mają inne składki?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-02-2004) aPiL :
tak wogole to cala ta sluzba zdrowa jest duzo bardziej chora niz wszyscy jej klienci razem wzieci...nie opwinno byc zadnych Zusow, zadnych skladek, a cala sluzba zdrowia powinna zostac sprywatyzowana!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl