To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jeszcze jedna Noc Kabaretowa   -   02/7/2007
Na pożegnanie wakacji – w dniu 1 września, Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza o godz. 19:00 do Amfiteatru Letniego na „Jeszcze jedną Noc Kabaretową”. Tarnowian bawić będą trzy kabarety: wrocławska „Neo-Nówka”, „Czesuaf” z Poznania i zielonogórski „Ciach”.

Ogloszenie

Kabaret Neo-Nówka powstał we Wrocławiu w 2000 roku. Od tego czasu stworzył kilka programów, wystąpił na wszystkich znaczących festiwalach kabaretowych, zdobywając wiele cennych nagród; można go również zobaczyć w kabaretonach realizowanych przez TVP. Tematyka Neo-Nówki jest szeroka: od wszechogarniającego absurdu do spraw społecznych, czy politycznych.
Kabaret Czesuaf powstał w 2002 roku w Poznaniu z inicjatywy studentów tutejszego uniwersytetu.. Obecnie grupę tworzy sześciu przystojnych inaczej facetów: Tomasz Nowaczyk, Maciej Morze, Łukasz Szymanek, Przemysław Gąsiorowicz, Wojciech Kowalczyk oraz Przemysław „Dzięcioł” Dzięgiel. Najnowszy program Czesuafa to „Kundel czyli taki mieszaniec”. Kabaret Czesuaf jest laureatem wielu nagród, w tym I nagrody na XXV Wieczorach Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim (2004), Grand Prix oraz Nagrody Publiczności XII Mazurskiego Lata Kabaretowego „Mulatka” w Ełku (2006), II nagrody podczas XXVII Wieczorów Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim (2006) oraz Grand Prix IV Trybunałów Kabaretowych w Piotrkowie Trybunalskim (2006).
Kabaret Ciach raczej nie zajmuje się polityką. Zdarzają się jednak nieliczne wyjątki od tej reguły : np. skecz „Samoobrona przed Samoobroną”, „Wywiad z premierem Pawlakiem” oraz „Wywiad z Politykiem”. A co grupa pokazuje w swoich programach? Sytuacje z życia wzięte lub absurdalne. Dominuje tematyka społeczna, kryminalna, oraz parodie znanych postaci, sytuacji i piosenek. Cechą charakterystyczna Ciachów jest wciąganie widzów do akcji scenicznej co niezawodnie przełamuje barierę miedzy wykonawcami a widownią.
Amfiteatr Letni, 1 września godz. 19:00

Na zdjęciu: kabaret Neo-Nówka
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:59:08
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html