To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Tarnów fit&trendy" - piknik na Tarnovii   -   09/7/2007
Już w najbliższą sobotę na stadionie Tarnovii przy ul. Bandrowskiego 9 zaplanowano imprezę plenerową, którą organizują Miejski Klub Sportowy „Tarnovia”, Tygodnik TEMI oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Tarnowie. Patronat nad „Tarnów fit&trendy - Tarnovia 2007” objął też Prezydent Miasta Tarnowa.

Ogloszenie
>

Impreza rozpocznie się 14 lipca o godzinie 16:00 (potrwa do ok. 22:00) na terenach sportowych MKS Tarnovia i będzie miała charakter letniego pikniku, a kierowana jest do szerokiego grona osób – mieszkańców Tarnowa i okolic. Jej główny cel to promowanie idei zdrowego życia, zachęcanie do uprawiania różnorodnych sportów oraz pokazanie piękna uczciwej rywalizacji.
W programie imprezy przygotowano między innymi: rozgrywki sportowe w piłkę nożną o Puchar Prezesa MKS Tarnovia, zawody w tenisie stołowym o Puchar Rektora WSB, konkurs rzutów do kosza i inne konkurencje sportowe. Będą także pokazy starych samochodów i motocykli, pokazy akrobacji motocrossowych i prezentacja skuterów, motocykli i quadów a także prezentacje najnowszych trendów modzie i urodzie . Wystąpią wielokrotne Mistrzynie Polski ze Studia Tańca „Honorata” i utytułowane cheerleaderki z zespołu „Shiva”. Na zakończenie pikniku zaplanowano koncert znanego z list przebojów zespołu „Verba”. Przed nim "miksować" będą d`je.
W trakcie sobotniej imprezy plenerowej na Tarnovii trwać będzie akcja „Przygarnij zwierzaka” - można będzie otrzymać psa lub kota z tarnowskiego azylu dla zwierząt, przebadanego i zaopatrzonego w „wyprawkę” (akcesoria i karma dla zwierząt od hipermarketu „Carrefour” z CH Echo w Tarnowie), którą to akcję ubarwi pokaz tresury psów policyjnych z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
Jednym z patronów medialnych przedsięwzięcia jest nasz portal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, November 29, 2021 18:07:31
IP     : 54.158.251.104
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html