To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa   -   10/7/2007
15 lipca o godzinie 10.30 na torze kartingowym „SPEED RACE" na parkingu przy Centrum Handlowym ECHO, ul. Błonie 2 Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Miasta Tarnowa „LELIWA" i K-TEAM Tarnów wspólnie z Urzędem Miasta Tarnowa organizują V Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa. Zawody pod hasłem „Przez zabawę do bezpieczeństwa” są częścią wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży propagujących bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Ogloszenie

Pierwszy etap wakacyjnych szkoleń dla dzieci i młodzieży propagujących bezpieczeństwo ruchu drogowego zakończą zaplanowane na 15 lipca V Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa. Zawody dla dzieci, młodzieży i dorosłych pod hasłem „Przez zabawę do bezpieczeństwa” odbędą się na torze kartingowym „SPEED RACE”, na parkingu Centrum Handlowego ECHO, ul. Błonie 2. Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Miasta Tarnowa „LELIWA" wspólnie z Urzędem Miasta Tarnowa. Partnerami organizatorów są: Centrum Handlowe ECHO w Tarnowie, Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie, MBM Serwis Ogumienia oraz firma DellArte.
Początek mistrzostw o godzinie 10.30. – To współzawodnictwo ma charakter szkoleniowo-rekreacyjny, pozwala skonfrontować styl jazdy z zasadami prawidłowej techniki kierowania, mającymi bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Udział w zawodach pozwoli uczestnikom pewniej poczuć się za kierownicą i ułatwi podejmowanie właściwych decyzji w trudnych sytuacjach mogących wystąpić później na drodze – mówi Rafał Kiwior, jeden z organizatorów mistrzostw.

Szczegóły na stronie: www. gokarty.is.net.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:03:28
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html