To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Najlepszy produkt Ziemi Tarnowskiej   -   10/7/2007
Starostwo Powiatowe w Tarnowie już po raz czwarty organizuje konkurs „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej”. Zdobywca I miejsca w danej kategorii otrzyma dla zgłoszonego produktu powyższy tytuł z prawem jego używania go w celach reklamowych oraz nagrodę pieniężną. Promocja, jak również udział w konkursie, są bezpłatne.

Ogloszenie
>

Do udziału w konkursie stają producenci żywności z całego naszego regionu, którzy chcą pochwalić się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. O tym, że mają wielkie możliwości świadczy fakt, że nasza żywność znajduje uznanie nie tylko na stołach w Polsce, ale również daleko poza jej granicami.
W konkursie wyłoniona zostanie również najlepsza oferta turystyczna powiatu tarnowskiego, który słynie z pięknych, wartych odwiedzenia i zobaczenia miejsc. Celem przedsięwzięcia jest promocja produktów lokalnych, kultywowanie tradycji ich wytwarzania. Zamierzeniem organizatorów jest również zwiększenie zainteresowania powiatem tarnowskim - chodzi tutaj przede wszystkim o rozwój turystyki.

Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać do Starostwa Powiatowego w Tarnowie najpóźniej do 15 sierpnia 2007 r. można znaleźć na www.powiat.tarnow.pl. Zdobywca I miejsca w danej kategorii otrzyma dla zgłoszonego produktu tytuł „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej” z prawem jego używania w celach reklamowych oraz nagrodę pieniężną. Promocja, jak również udział w konkursie, są bezpłatne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas dożynek powiatu tarnowskiego, które odbędą się 9 września 2007 r. w Wojniczu.

Udział w Konkursie to znakomita promocja i reklama wyrobów Państwa Firmy. Starostwo Powiatowe w Tarnowie jako organizator będzie promował i wspierał laureatów konkursu. - czytamy w oficjalnym komunikacie. Szczegółowych informacji udziela Biuro Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie, tel. 014/63-16-328, 014/63-16-329
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 27, 2021 22:49:27
IP     : 35.175.107.77
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html