To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Był i będzie „Był sobie Blues... i Rock”   -   11/7/2007
Jak już informowaliśmy, po bardzo udanym cyklu imprez, które odbywały się w sierpniu ubiegłego roku na tarnowskim Rynku pod hasłem „Był sobie Blues - letni festiwal bluesa”, TCK postanowiło kontynuować tę inicjatywę, której współautorem oraz animatorem jest znany tarnowski muzyk Wojciech Klich. Druga edycja letniego festiwalu bluesa wzbogacona będzie niemal pod każdym względem. Koncerty odbywać się będą w każdy z czterech piątków sierpnia na dużej, zadaszonej scenie na tarnowskim Rynku.

Ogloszenie

W cały festiwal będzie zaangażowanych przynajmniej 8 formacji muzycznych, w tym soliści. Na zaproszenie Wojtka Klicha zagrają młode, dobrze rokujące zespoły rockowo-bluesowe, które mówiąc językiem potocznym „najlepiej czują bluesa”, a także zespoły niosące ze sobą ogromny bagaż historii polskiej muzyki rozrywkowej tj. Kasa Chorych, czy Obstawa Prezydenta. Jeden z festiwalowych wieczorów w całości poświęcony będzie twórczości nieżyjącego już Tadeusza Nalepy, najwybitniejszego muzyka rockowego i bluesowego, założyciela zespołu Breakout. W tym koncercie pojawią się bardzo znane osobistości muzyczne.
Na scenie, po każdym koncercie, pod kierunkiem Wojtka Klicha odbędzie się jam session z udziałem wszystkich artystów grających swój koncert w danym dniu. Dla wszystkich, którzy wciąż będą czuli niedosyt żywej muzyki, jam session prosto ze sceny przeniesie się do „Klubu festiwalowego Alchemik”, w którym od około godziny 23-ciej do białego rana będzie można posłuchać bluesa i rocka.

Program:
3 sierpnia - Los Agentos, KASA CHORYCH
10 sierpnia – Teksasy, RIDERS
17 sierpnia - „W hołdzie Tadeuszowi Nalepie” - koncert zaproszonych gości - plejady gwiazd polskiego bluesa i rocka
28 sierpnia - Tomi Blues Kapela i Karolina Cygonek, OBSTAWA PREZYDENTA
Początek wszystkich koncertów na Rynku o godz. 19:00. Wstęp wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:40:45
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html