To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W „Tyglu Kultury”   -   12/7/2007
Powoli „rozgrzewa się” impreza tarnowskiego oddziału ZPAP „Tygiel Kultury”. Za nami pierwsze wernisaże, pierwsze „Screen Music Zone’y” Krzysztofa Borowca, kiedy to przy teatrze im. L. Solskiego, na ekranie mogliśmy (i nadal możemy) zobaczyć i usłyszeć najwspanialsze koncerty i festiwale w dziejach muzyki rockowej, wreszcie – pierwsze projekcje festiwalu „Filmowa Góra” w Zielonej Górze.

Zapraszam do wysłuchania tego, co o „Tyglu Kultury” do powiedzenia miał Światosław Karwat, prezes tarnowskiego oddziału ZPAP :

Ogloszenie
>

Co ciekawe, na prezentowane „pod chmurką”, przy piwnym ogródeczku filmy możemy głosować, jako że „Filmowa Góra”, podobnie jak wiele innych zdarzeń, odbywa się równocześnie nie tylko w Zielonej Górze, ale także w kilku innych – nie tylko polskich - miastach partnerskich. Kiedy „Tygiel Kultury” rozpali się bardziej, Tarnów za pomocą sieci internetowej będzie łączył się z pozostałymi ośrodkami uczestniczącymi w przedsięwzięciu i będziemy mogli on-line, na żywo podejrzeć, co się dzieje gdzie indziej, lub pozdrowić „tambylców”. Niewątpliwie mocnym tarnowskim akcentem będzie planowany pod koniec lipca wypał rzeźb na Rynku, w specjalnych, unikalnych piecach, z towarzyszeniem tarnowskich zespołów które dadzą kilka koncertów. Jednak większość zdarzeń, przez całe wakacje odbywa się pod tarnowskim teatrem i naprawdę warto wybrać się już to na „Screen Music Zone” Krzysztofa Borowca, już to na cotygodniowy wernisaż, już to na konkursowe projekcje kina niezależnego, a zapewniam, że jest na co popatrzeć...
Szczegółowy harmonogram imprez znajduje się w zasobach naszego portalu, a także w papierowym i internetowym wydaniu informatora kulturalnego „Akcenty”.

M. Poświatowski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:39:33
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html