Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   Nowe władze PO w powiecie   -   25/2/2004
Poseł Aleksander Grad - przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Małopolsce przedstawił wczoraj na konferencji prasowej nowego szefa struktur partii w powiecie tarnowskim - Mirosława Banacha. Wybór ten został dokonany podczas poniedziałkowego zjazdu powiatowego. Wybrano także 25-osobową radę powiatową PO.

Ogloszenie

Mirosław Banach był jedynym kandydatem w poniedziałkowym głosowaniu. Poparło go 42 na 43 członków zjazdu. W radzie powiatowej znaleźli się jeszcze m. in. Krystyna Broda, Zbigniew Karciński, Andrzej Nowicki, Jacek Włodek i Andrzej Graca. W najbliższych tygodniach nowa Rada dokona wyboru zarządu. Mirosław Banach powiedział wczoraj, że w zarządzie zasiądzie 9 osób.
Nowy przewodniczący, na co dzień etatowy członek zarządu powiatu ziemskiego, od roku 1990 zasiada w różnych strukturach samorządowych. To właśnie to kilkunastoletnie doświadczenie publiczne docenili prawdopodobnie delegaci powiatowego zjazdu PO - ocenia sam zainteresowany. Głównym celem nowego szefa organizacji będzie rozbudowa struktur w powiecie ziemskim tarnowskim. Obecnie PO liczy (w Tarnowie i okolicach) około 250 członków.
Zjazdy wyborcze odbywają się w tych dniach również w innych powiatach. Jutro w Dąbrowie Tarnowskiej (dotychczas szefuje tu Bolesław Łączyński) a w piątek - w powiecie grodzkim tarnowskim. Dotychczasowym szefem struktur miejskich był sam Aleksander Grad. Nie będzie on jednak kandydował w piątkowych wyborach, nie chce bowiem łączyć stanowiska szefa małopolskiej Platformy z szefostwem w Tarnowie. W tej sytuacji nowym przewodniczącym miejskiej organizacji zostanie ktoś z dwójki kandydatów: Ryszard Żądło , Henryk Słomka - Narozański.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(25-02-2004) dert :
Żądło, Banach, Nowicki -ludzie to przecież nieudacznicy co się zowie! A Nowicki tp przecież piesek Grada. I takich ludzi będzia miało Oleczek szkoda gadać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-02-2004) Staszek :
no to się zapisz dert, będzie jedno nowe nazwisko. Narzekać umiesz a weź i pokaż jak się powinno uprawiać politykę i jak postępować w życiu publicznym. Moze się od ciebie ktoś czegoś dobrego nauczy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-02-2004) klopsik :
Popieram derta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) wiesiek :
przecież nie chodzi tu o politykę,tylko o wpływy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl