To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Chleba i igrzysk   -   16/7/2007
Na szczęście pogoda była nie tylko dla bogaczy i umożliwiła na soczysto-zielonej murawie Tarnovii pod bezchmurnie-błękitnym niebem masową zabawę. Stadion po raz drugi z rzędu gościł niecodzienne tłumy spacerowiczów zachęconych modnym hasłem „Fit & Trendy”. Gospodarze (włodarze), bo imprezie zorganizowanej przez najstarszy tarnowski klub, tygodnik TEMI i WSB patronuje Prezydent ze swoim Urzędem (miasta Tarnowa) promując zdrowy tryb życia zorganizowali przedsięwzięcie pełne ruchu i gracji.

Ogloszenie

Wygrali wszyscy
Rozgrywki sportowe przyciągnęły przede wszystkim dzieci i młodzież, a rywalizowano między innymi w piłkę nożną (o Puchar Prezesa MKS Tarnovia) i tenisa stołowego (o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Biznesu). Swoje emocje miał też konkurs rzutów do kosza. Zawody lansowały idee fair play i wzajemnego szacunku, a ponieważ wszyscy te zasady uszanowali nie było w tym dniu przegranych!

Stare ale jare
Jakby na uboczu, przy okazji zdrowych odruchów prezentowały się utrzymane w „dobrym zdrowiu” stare samochody i motocykle, które ściągnęło ku uciesze fotoamatorów Tarnowskie Towarzystwo Przyjaciół VW Garbusa. Niebieski wzbudzał zachwyt wielu gapiów, w tym również mój. Udały się także pokazy akrobacji motocrossowych oraz prezentacja skuterów, motocykli i quadów, które wzbudziły jeszcze większe zainteresowanie.

Wolimy psy
Akcja „Przygarnij zwierzaka” pokazała z kolei jak wiele miłości mamy dla milusińskich zwierzaczków. Przebywające do tej w Tarnowskim Azylu dla zwierząt psy rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Kotki choć milutkie cieszyły się mniejszym wzięciem. Hipermarket „Carrefour” przygotował na tę okoliczność specjalne „wyprawki” tj. specjalistyczne akcesoria i karmę dla zwierząt. Oblężenie chwilę trwało, a potem to już tylko można było nabyć kota w worku. Tuż po zakończeniu licytacji można było podziwiać tresurę psów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Rasowe owczarki dały sobie radę nie tylko z przeszkodami, ale również dzielnie zniosły makabryczny upał. Jednak najbardziej interesującym przejawem wyszkolenia był pokaz kontrolowanego ataku na bandytę.

Uroda i gracja
Smacznym kąskiem był występ zespołów tanecznych, które zaprezentowały się wianuszkowi widzów w ciekawych układach choreograficznych. Ruchowy spektakl dały nie tylko wielokrotne Mistrzynie Polski Cheerleaders ze Studia Tańca „Honorata” ale także utytułowane dziewczyny z zespołu „Shiva, które najbardziej zadziwiły przede wszystkim niezłym przygotowaniem kondycyjnym, nie przejawiały bowiem oznak zmęczenia po występie!? Niemal jednocześnie, zainstalowane na świeżym powietrzu Studio Fryzur Kreator przy współpracy AVON Cosmetics pracowało, aby po występie cheerleaderek zaprezentować efektowne fryzury i makijaże.

Z-Verba-lizowane pragnienia
Ciekawym zabiegiem czy zbiegiem okoliczności Verba łączy słowo z muzyką, utwór rozpoczynając już od zapowiedzi, a swoją twórczość adresuje głównie do płci przeciwnej, sądząc po przewadze liczebnej zgromadzonych pod sceną. Przez półtorej godziny dzięki przystojniaczkom (Bartas i Ignac) rozognione dziewoje pląsały w transowym hip-hopie. Nie mogło zabraknąć oczekiwanych „Widziałem twoje oczy”, „Mogliśmy”, „Życie” i „Młodych wilków” no i musiało się skończyć bisami. Uczestnicy „spędu” żałowali, że koncert nie odbył się w bardziej klimatycznych mrokach wieczoru. Z-Verba-lizowane pragnienia mogły się ziścić zatem w biały dzień.

Plotki, rzeczy, idee
Piknik Fit & Trendy udowodnił jedną, społecznie istotną sprawę; otóż ludziom potrzebne są „zgrupowania” aby mogli się powymieniać plotkami, rzeczami czy wreszcie ideami. Pikniki służą temu najlepiej, biznes się reklamuje, a ludziska się bawią. I niekoniecznie ważny jest poziom owych wakacyjnych przecież pokazów, liczy się ten letni luzik. Przede wszystkim ma być zdrowo i wesoło. Bo dobrze od czasu do czasu pokręcić się w koło, nawet własnej osi.
Krzysztof Ziewacz
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 9, 2023 12:16:26
IP     : 44.212.94.18
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html