Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Gorzkie myśli posła Janika   -   25/2/2004
- Części naszych kolegów władza powywracała we łbie - mówił Krzysztof Janik podczas spotkania, które odbyło się w poniedziałek w tarnowskim Ratuszu. - Nie zrozumieli, co to znaczy władza w warunkach demokratycznych. A wymaga więcej odpowiedzialności, więcej pokory i więcej trzymania pyska w błocie niż wystawiania go do kamery. A część naszych kolegów, trzeba to powiedzieć sobie otwarcie, w ogóle tego nie zrozumiała - mówił Janik.

Ogloszenie
>

Krzysztof Janik był gościem w poniedziałek w Ratuszu uczestników spotkania zorganizowanego przez tarnowski oddział stowarzyszenia społeczno-kulturalnego "Kuźnica". Sala, w której odbywało się spotkanie na temat obecnej kondycji lewicy, zapełniła się do ostatniego miejsca.
W znacznej części zjawili się lokalni politycy SLD-UP, na przykład miejscowi radni.

Poseł Janik mówił także o aferach, w które są zamieszani politycy tego ugrupowania. Jego zdaniem, mafii ala Starachowice jest jednak w kraju znacznie więcej, bo przynajmniej kilkadziesiąt i to niekoniecznie politycy SLD tworzą ugrupowania mafijne.
- Sprawa Starachowic została jednak nagłośniona, bo w przypadku tej mafii zadzwonił poseł lewicy, powołując się na kontakty i układy rządowe - twierdził w tarnowskim Ratuszu Krzysztof Janik. - Natomiast znam podobne sytuacje w innych miejscowościach, ale nie ma z nich afery, bo akurat poseł z lewicy tam nie dzwonił, także dlatego, że są w te sprawki zamotani miejscowi politycy prawicy.

Według Krzysztofa Janika, obecnie lewica w Polsce znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Sondaże wskazują jedynie na poparcie społeczne w granicach 13-18 procent. Takie poparcie partia miała w 1992r., gdy osiągała w sondażach 11 procent.
Zdaniem Janika, politycy lewicy powinni się głęboko w związku z tym zastanowić, co zrobić, aby uwiarygodnić pozycję SLD w oczach zwyczajnych obywateli, którzy w dniu wyborów wezmą dowody osobiste i pójdą do urny.
Krzysztof Janik zadeklarował podczas spotkania, że jest zwolennikiem planu Hausnera, gdyż - jak powiedział - ten plan znacznie zawęża możliwości nadużywania pieniędzy publicznych. (Smol)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 15)Dodaj komentarz
(26-02-2004) pytajnik :
Mam pytanie, czy pan Janik jako posel ziemi tarnowskiej zrobil cos dla tego miasta podczas swojej kadencji ? Badz co badz byl wkoncu ministrem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) lucas :
ten pan ma chorobę alkocholową....?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) geldo :geldo@op.pl 
Natomiast znam podobne sytuacje w innych miejscowościach, ale nie ma z nich afery, bo akurat poseł z lewicy tam nie dzwonił, także dlatego, że są w te sprawki zamotani miejscowi politycy prawicy. - rozumiem, ze Pan Janik, jedna z wazniejszych person w sLD i w państwie , zgłosił już odpowiednie zawiadomienia do prokuratury, skoro wie o takich przypadkach. Jeśli nie - kompromitacja jest już TOTALNA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) macho :
Tak ten Pan niestety ma chorobę alkocholową. Już nie raz widziałem go w stanie wskazującym na odużenie w jego miejscowości rodzinnej niedaleko Tarnowa - to że tacy ludzie rządzą bądź co bądź Polskim Państwem źle dla niego wróży w przyszłości, niestety!!, dobrze choć że to poparcie dla takich cwaniaczków lewicowych ostatnio spada - LUDZIE MĄDRZEJCIE W KOŃCU I PRZEBUDŹCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) justys :
Panie macho co za bzdury piszesz, ze widziales Janika w jego rodzinnej miejscowosci pod Tarnowem, informuje Cie, ze Krzysztof Janik urodził się w Kielcach !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) Endrju :
Chyba już mało kto bierze poważnie gadaninę polityków, obojętnie z jakiej formacji. To tylko słowa, a stopa życiowa leci na łeb, na szyję, a oni jedynie mówią, że taka jest potrzeba. Jeśli tak jest; zrzeknijcie się mili politycy swoich niebotycznych poborów i żyjcie za płacę minimalną. Jeden z waszych kolegów w telewizorni udowadniał, że za 500 zł można przez miesiąc spokojnie przezyć. Szlag mnie trafił!!! Gadajcie tak dalej.... genetyka robi postepy, towarzysza Iljicz jeszcze nie zakopali, może pobiorą DNA... AMEN.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) VEL :
Pan Krzysztof Janik jako poseł ziemi tarnowskiej uchronił "tarnowskie" gazy przed przeniesieniem do Rzeszowa!!! Usilnie lobbuje takze na rzecz tarnowskich azotów i zakładów mechanicznych. Gdyby nie Krzysztof Janik, ZM-Tarnów nie zainteresowali by sie wice ministrowie obrony (Pan Zemke) oraz nie byly by ujete w planach offsetowych i na zamówienia (Bumar) do Indii. Jednak ludzie o tym zapominaja, przypomne tylko jak to było kiedy Tarnów nie dostawał grosza z pieniedzy wojewódzkich! obecnie mamy I wicewojewode z Tarnowa, Azoty cierpiały za czasów solidarucha Barwacza- zadluzaly sie a teraz trzeba splacac. ZM-Tarnów dogorywały, teraz przyjmuja nowych pracowników, a Azotami zainteresował się ORLEN. Takiego posła jak Krzysztof Janik, to wiele regionów może nam pozazdrościć. Dla porównania nie wiem co takiego zrobiła posłanka Marianowska dla Tarnowa???, co zrobił poseł Curyło? co zrobił Grabowski???. Bo o posle Gradzie to czasem cos usłyszymy, np. ze ostatnio jego spółka (znaczy sie zony) czerpie zyski na działalnosci Pana posła.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) MOŚCICZANKA :
Vel ma rację. Może tarnowscy działacze solidarności są abstynentami ? Zwłaszcza ci z drzwi kościoła bł. Karoliny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) M.Wietrzyk :
Między tzw. "solidaruchami" a tzw. "komuchami" widzę tylko jedną różnicę. Ci pierwsi to lewica pobożna, a ci drudzy to lewica bezbożna. Jedni i drudzy robili i robią prawie to samo - niszczą ten kraj. Żeby choć nic nie robili, ale nie, oni o zgrozo "pracują" wcielając w życie swoje plany. To dzięki nim i ich pomysłom mamy to co mamy - ponad 20% bezrobocie, kraj zadłużony po uszy i ledwo zipiącą gospodarkę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) optymista :
Jesli gospodarka z 4% wzrostem gospodarczym nazywamy ledwo zipiaca to co powiemy takim Niemcom?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) M.Wietrzyk :
Szanowny optymisto może wiesz skąd wzięły się te 4%?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2004) M.Wietrzyk :
Niemcy zresztą od dawna przeżywają stagnację - patrząc na statystyki, a recesję jeżeli spojrzymy na to co się tam dzieje bez odwoływania się do statystycznych sztuczek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2004) zygiel :
Panie VEL: Te gazy zapewne Ranigasem zatrzymywał, albo jakimiś ziółkami. Kredyty Azotów wzięły się głównie z działalności zarządów z takimi osobistościami jak Kasznia i Wiśniewski. Ten ostatni teraz jest dyrektorem w Orlenie i już słychać w mediach o dziwnych machinacjach w tej firmie. Być może pora wracać do Tarnowa? Więc Orlen interesuje się Azotami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2004) 777 nls :
Myśli !? W przypadku Krzycha ?!Wyście chyba powariowali.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-03-2004) gienek :
Lepszy Janik, niz Grad ktory sprzedal nasze wojewodztwo:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl