To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Po roku w Radzie Miejskiej   -   17/10/2003
Stowarzyszenie KoLiber organizuje za 3 tygodnie konfrencję połączoną z debatą na temat : „Po roku w Radzie Miejskiej”. Spotkanie odbędzie się 7. listopada (piątek) o godzinie 18.­00 w Sali Lustrzanej przy ulicy Wałowej 10. Organizatorzy zaprosili lokalnych polityków , zapraszają też mieszkańców, szczególnie młodzież.

Ogloszenie

W dyskusji na temat dokonań tarnowskiego samorządu w ciągu ostatniego roku weźmie udział prezydent Mieczysław Bień i jego zastępcy : Andrzej Sasak oraz Andrzej Jeleń, a także przedstawiciele klubów Rady Miejskiej (Zbigniew Martyka z LPR i Marek Ciesielczyk z Uczciwości już potwierdzili swój udział, organizatorzy czekają na kolejne). W wymianie poglądów będzie brał też udział przedstawiciel KoLibra Mirosław Tryba. Dyskusję poprowadzi dziennikarz Piotr Kopa z Radia MAKS a oprawą gastronomiczną dla uczestników debaty zajmie się restauracja Pasaż.
Wśród partnerów medialnych przedsięwziecia jest też nasz portal.

Stowarzyszenie adresuje swoje zaproszenie również do wszystkich mieszkańców Tarnowa a w szczególności do młodzieży ponadgimnazjalnej i studentów. KoLiber chce, by mieszkańcy zapoznali się z działalnością włodarzy miasta, by młodzież i studenci włączali się aktywnie w życie Tarnowa i w przyszłości dokonywali świadomych wyborów. Takie spotkanie może stać się tego początkiem.
Zaplanowano dyskusję dotyczącą najważniejszych problemów lokalnej społeczności. Prezydenci i radni zostaną zapytani o realizację obietnic wyborczych, tworzenie klimatu dla przedsiębiorczości, stan miasta po roku działalności oraz plany na przyszłość, związane z wprowadzeniem nowej ustawy o jednostkach samorządu terytorialnego oraz wynikające z wejścia Polski do UE. Na koniec głos zabiorą mieszkańcy Tarnowa, którzy będą mogli skierować swoje pytania do uczestników dyskusji. Ponadto w trakcie spotkania zostanie przeprowadzone głosowanie, które pokaże na kogo zagłosowali by obecnie Tarnowianie.
Stowarzyszenie KoLiber już teraz planuje zorganizować spotkania zamykające drugi, trzeci i czwarty rok urzędowania prezydentów i radnych. „Po roku w Radzie Miejskiej” stanie się zapewne pierwszą debatą z tego cyklu.

Specjalnie dla potrzeb tego wydarzenia została stworzona strona internetowa www.rm.wizje.net, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat debaty (kliknij w "źródło").
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, April 24, 2024 18:05:34
IP     : 3.238.117.130
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html