To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Popularne „Lato w mieście”   -   28/7/2007
Tysiące najmłodszych tarnowian uczestniczyło w lipcu w zajęciach, zawodach sportowych i półkoloniach organizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa wspólnie ze szkołami, Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz działającymi w mieście klubami sportowymi. Łącznie ze wszystkich form wypoczynku w mieście skorzystało przeszło 20 tysięcy uczestników, a 974 uczestniczyło w półkoloniach.

Ogloszenie

Prawie tysiąc dzieci spędzających wakacje w Tarnowie skorzystało w lipcu z półkolonii organizowanych przez Urząd Miasta Tarnowa w 10 szkołach podstawowych. Dużo więcej odwiedziło pływalnię Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także obiekty tarnowskich klubów sportowych. Według danych TOSiR w lipcu na obydwu basenach – krytym i letnim – sprzedano siedem tysięcy biletów za złotówkę, dla najmłodszych tarnowian. 16 zespołów piłkarskich uczestniczyło w „Mini mundialu”, blisko tysiąc młodych tarnowian skorzystało z ofert zajęć rekreacyjnych w Stadninie Ogierów w Klikowej. W dwóch edycjach Wakacyjnej Olimpiady Sportowej brało udział prawie tysiąc dzieci.
Zawody sportowe i zajęcia rekreacyjne odbywały się również na obiektach „Unii” Tarnów, „Tarnovii”, Metalu”, „Błękitnych”. Basen Unii odwiedziło od rozpoczęcia wakacji kilkaset osób, blisko tysiąc brało udział w zorganizowanych w Mościcach: olimpiadzie wakacyjnej w lekkiej atletyce, piłkarskim mundialu i turniejach koszykówki. W zajęciach we wspinaczce sportowej i tenisie stołowym, turniejach siatkówki i piłki nożnej na obiektach MKS „Tarnovia” brało udział łącznie blisko 1 500 uczestników. 60 uczestników zgromadziły rozegrane 15 lipca Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa, kilkudziesięciu amatorów „królewskiej gry” zmierzyło się w dwóch turniejach szachowych organizowanych przez Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Karolina”, prawie dwa tysiące młodych tarnowian odwiedziło w lipcu strzelnicę Ligi Obrony Kraju.
W 161 przypadkach uczestnictwo w półkolonii możliwe było dzięki dofinansowaniu z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 16:17:41
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html