To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Ławka Poetów” – czytelnia pod chmurką   -   28/7/2007
Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie i Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa zapraszają ponownie do czytelni na „Ławce Poetów” przy ulicy Wałowej. Obok postaci Jana Brzechwy, Zbigniewa Herberta i Agnieszki Osieckiej umieszczone są skrzyneczki z książkami.

Ogloszenie
>

„Ławka Poetów” to wypożyczalnia i zarazem czytelnia pod chmurką. Piękne architektonicznie miejsce, towarzystwo poetów, otoczenie zieleni ma zachęcać do wypoczynku i obcowania z literaturą. Wydział Kultury Urzędu Miasta Tarnowa wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną zachęcają tarnowian do korzystania z tej jedynej w swoim rodzaju plenerowej czytelni. -Zaabsorbowani zajęciami dnia codziennego, często nie mamy okazji sięgnąć po książkę. „Ławka poetów” jest miejscem, w którym na nowo odkrywamy urok i wartość czytania dzieciom i nie tylko – mówi Agnieszka kawa, dyrektor Wydziału Kultury. –Dlatego właśnie proponujemy aby miejsce to było punktem, w którym można zostawić książki dla siebie i innych. Serdecznie zapraszamy na „Ławkę Poetów” tarnowian, a także turystów odwiedzających nasze miasto.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 16:19:46
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html