Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Aparatura medyczna darem publiczności   -   26/2/2004
Dzięki hojności sponsorów, a także widzów powiódł się pomysł wsparcia Szpitala Specjalistycznego im. E. Szczeklika darem pieniężnym. Podczas koncertu charytatywnego "Dar serca" w Mościckiej Fundacji Kultury zebrano około 3,5 tys. zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup aparatury do diagnozowania pacjentów w Dziecięcym Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym.

Ogloszenie

Jak już informowaliśmy - z inicjatywy prezesa MFK Macieja Dudy - odbył się koncert charytatywny z udziałem zespołów działających w tej placówce. Około 500-osobową widownię powitała grupa "Kumotry". 2,5-godzinny program wypełniły występy zespołów z Dziewczęcego Ogniska Baletowego , pary taneczne Stowarzyszenia "Klasa", Dziewczęcego Studia Artystycznego DSA. Specjalny program przygotował zespół pieśni i tańca "Świerczkowiacy". Jest to jedyny tego typu zespół w Tarnowie, obecnie funkcję chórmistrza pełni Marta Półtorak, natomiast choreografem jest Wiesława Hazuka.
W dalszej części programu wystąpiły zespoły: rockowo-popowy "Athlea" i big-band "Jack Band". Sympatię publiczności zdobyły dwie wokalistki - dziewięcioletnie: Joanna Sternal i Gabriela Grabowska oraz uczniowie klas Id i VI d z Zespołu Szkół Sportowych. Akcję Fundacji poparli sponsorzy, przekazując na ten cel po kilkaset złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(27-02-2004) T.T.T.T. :
Cieszę się, że podano sumę jaką zdołano zebrać podczas imprezy. Czy należy rozumieć, że jest to czysty dochód z imprezy, czy też z tej sumy należy odjąć koszta np. występów artystycznych itp.kosztów "organizacyjnych"? Jak na 500 osobową widownię oraz sponsorów przekazujących nawet po "kilkaset" złotych, to zaproszeni goście zbyt hojni nie byli. Trochę to, (czyli "szczodrobliwość" uczestników) przynajmniej w mojej ocenie żałośnie wypadło!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl