Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Półmetek Wielkiego Odkrywania Małopolski   -   30/7/2007
Jeszcze przez miesiąc, do końca sierpnia, mieszkańcy Tarnowa i turyści mogą wziąć udział w zabawie „Wielkie Odkrywanie Małopolski”. Przy okazji można uczestniczyć w podwójnym losowaniu nagród (w Tarnowie i w Krakowie) – w tym celu należy z Gazety Krakowskiej wyciąć kupon, wypełnić go według zasad Tarnowskiego Centrum Informacji i wrzucić do specjalnej urny, która znajduje się w informacji turystycznej w Tarnowie na Rynku 7.

Ogloszenie
>

Organizator zbiórki w Tarnowie (TCI) pod koniec sierpnia wylosuje dla uczestników zabawy nagrody (min.: atlasy turystyczne, vouchery na kolacje, obiady do nominowanych lokali) a kupony przekaże do redakcji GK w Krakowie. Podobnie jak w latach ubiegłych mieszkańcy i turyście chętnie biorą udział w zabawie, niejednokrotnie przynosząc puste kupony. Warto dodać, iż każdy, kto przyniesie jednorazowo co najmniej 15 kuponów pustych, bądź też wypełnionych wg wskazówek TCI, otrzyma drobny upominek. Można również glosować elektroniczne (jednak bez prawa do wzięcia udziału w losowaniu nagród) na stronie internetowej: http://www.tarnow.naszemiasto.pl/inne/specjalna_artykul/638017.html.
Przypomnijmy - w Tarnowie nominowane są: w kategorii baza nocelgowa – hotel Cristal Park; baza gastronomiczna - kawiarnia „Tatrzańska”; wydarzenie: „Tydzień Filmowy”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl