Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: TRCKiOT
  
  Więcej zagranicznych turystów w regionie ?   -   27/2/2004
Przez trzy dni na zaproszenie Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w mieście i regionie gościli przedstawiciele biur podróży organizujących przyjazdy turystów zagranicznych do Polski. Study tour służyło prezentacji walorów turystycznych miasta oraz Pogórza i Powiśla. Celem nadrzędnym przedsięwzięcia było zainteresowanie biur podróży wschodnią częścią Małopolski.

Ogloszenie
>

- W ciągu trzech dni zapoznawaliśmy pracowników biur podróży z pięknem naszego regionu oraz przedstawiliśmy ofertę bazy noclegowej i gastronomicznej. Największym atutem Tarnowa jako miasta jest, poza bogactwem zabytków architektury i sztuki, jego położenie geograficzne. Znajdując się w odległości 80 km od Krakowa i Rzeszowa, umożliwia dotarcie do obu aglomeracji w czasie 1,5 godziny." - powiedział Marcin Pałach, Dyrektor Tarnowskiego Regionalnego Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki.
- Dążymy do tego, aby w ofercie jak największej liczby organizatorów przyjazdów do Polski obecny był zarówno Tarnów, jak i miejscowości z regionu.
W imprezie wzięło udział ośmiu przedstawicieli krakowskich i warszawskich biur podróży.
Całkowity koszt study tour wyniósł około 10 000 złotych, z czego największą część pokryły firmy: Hotel Bristol, Hotel Cristal Park oraz Restauracja Tatrzańska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(27-02-2004) Wolf :
W ramach zapoznawanai z pięknem regionu - od 2 lat nie mozna sie doprosic, aby zamieszczono informacje dotyczace Szczepanowa - w którym w ubiegłym roku było wiecej turystów(pielgryzmów) niz w Tarnowie. Nic tylko pogratulowac - promocji regionu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2004) Paweł Rybak :prybak@it.tarnow.pl 
Drogi Wolfie. Informacje o Szczepanowie znajduja sie na stronie turystyka.tarnow.pl. Juz niedlugo bedzie je mozna duzo latwiej odnalezc. Tymczasem jednak dostepne sa poprzez wybranie "Miejscowosci" z lewego menu na stronie glownej, nastepnie "Brzesko", pozniej juz alfabetycznie. Pozdrawiam Paweł Rybak, TRCKiOT.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2004) Wolf :
Na liscie Parafi nadal jej nie ma. :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-03-2004) 777 nls :
Przyjeżdżajcie Izraelici !! Wasze kamienice już tu są...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl