To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowy dyrektor w tuchowskim szpitalu   -   21/8/2007
Zarząd Powiatu Tarnowskiego odwołał Krzysztofa Jagiełłę z funkcji dyrektora szpitala w Tuchowie. Jego miejsce zajął Wiesław Klisiewicz, który będzie pełnił stanowisko do czasu przejęcia placówki przez nowy podmiot.

Ogloszenie

Starosta Mieczysław Kras podkreśla, że odwołanie dyrektora Jagiełły było najtrudniejszą decyzją, jaką musiał podjąć w ostatnim czasie. –To bardzo dobry specjalista. Szpital w Tuchowie w całej swojej historii nie miał lepszego szefa. Ale tuż przed jego prywatyzacją, potrzebna jest osoba, która będzie likwidatorem Zakładu Opieki Zdrowotnej. Dlatego Zarząd Powiatu wypowiedział umowę dotychczasowemu dyrektorowi – powiedział starosta tarnowski. Obowiązki szefa tuchowskiego ZOZ-u pełni od środy Wiesław Klisiewicz.
Prawdopodobnie od nowego roku szpitalem w Tuchowie zarządzać będzie spółka pracownicza. Jej akcjonariuszami są pracownicy tej placówki. Do końca września mają zostać zebrane opinie gmin, związków zawodowych oraz wojewody. Po ich uzyskaniu, Rada Powiatu Tarnowskiego będzie mogła podjąć uchwałę o prywatyzacji Zakładu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie. Proces przekazywania majątku nowej spółce ma zacząć się jesienią.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 20:52:12
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html