To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mania Rozdawania 2007    -   30/8/2007
Ruszyła kolejna edycja „Manii Rozdawania” – charytatywnej akcji Radia RDN Małopolska. Od kilku dni na antenie regionalnej rozgłośni ruszył specjalny konkurs SMS-owy. Na słuchaczy aż do 7 września codziennie (z wyjątkiem soboty i niedzieli) czekają atrakcyjne nagrody, m.in. 100 złotych, wycieczki zagraniczne, rower, odtwarzacze mp3, pendrivy, plecaki oraz nagroda główna SKUTER.

Do wzięcia udziału w akcji zapraszają radiowcy z RDN (mówi Marcin Sobczyk) :

Ogloszenie
>

Wystarczy tylko wysłać SMS o treść RDN.mania na numer 7268 (koszt 2 zł plus VAT). Spośród osób, które wyślą SMS kompuyer wylosuje tą, do której zadzwoni prowadzący program i zada mu proste pytanie. Codziennie na antenie radia będą aż trzy szanse na wygraną (audycje po 9:00, 13:00 i po 16:00).
Oczywiście im więcej wysłanych SMS-ów tym większe szanse na otrzymanie nagrody. Co więcej osoba, która wygrała nagrodę np. rano nadal ma szansę na wygranie w konkursie południowym oraz popołudniowym. Na koniec wszyscy, którzy wysłali SMS mają szansę na wygranie SKUTERA o wartości prawie 3 tysięcy zł.

Finał akcji odbędzie się w sobotę 8 września na Placu Sobieskiego, podczas którego rozdanych zostanie 5 tysięcy butelek 1,5 litrowej wody mineralnej Piwniczanki. Uzyskane w ten sposób wolne datki od mieszkańców pomogą chorym dzieciom i rodzicom, którzy czuwają przy łóżkach małych pacjentów na oddziale obserwacyjno - zakaźnym w szpitalu im. Szczeklika.
Rocznie na oddziale obserwacyjno - zakaźnym przebywa nawet 1800 dzieci nie tylko z Tarnowa, ale Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska, Dębicy i okolic Nowego Sącza. Lekarze często walczą o życie małych pacjentów u których wystąpiła sepsa, dużo jest także przypadków zapalenia opon mózgowych i biegunek. Warunki mogłyby być lepsze - podkreślają rodzice, a dzieciom marzą się kolorowe kąciki zabaw. Ordynator Grażyna Zawada Skrobisz cieszy się, że RDN Małopolska chce pomóc oddziałowi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, January 19, 2022 19:08:37
IP     : 54.161.2.204
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html