To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Parada w Klikowej i „Małopolski Smak”   -   04/9/2007
Pokazy konne - konkursy skoków, pokazy kaskaderskie i zaprzęgów, konkursy sprawnościowe, wiedzy o regionie małopolskim, liczne pokazy sportowe, występy klubów tanecznych, pokazy akrobacji rowerowej, pokaz sztucznych ogni, a na zakończenie bloku artystycznego koncert Zespołu MYSLOVITZ złożyły się na program tegorocznej Tarnowskiej Parady Konnej.

Ogloszenie

Organizatorem imprezy, która odbyła się 2 września na terenie Stada Ogierów w Klikowej była Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa. Patronat nad jubileuszową Tarnowską Paradą Konną objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.
W ramach Parady odbył się również Małopolski Festiwal Smaku, podczas którego można było degustować potrawy i produkty regionalne z terenu Tarnowa i okolic. Kapituła konkursowa wyłoniła następujących laureatów; w branży mięsnej: Zakład Masarski A. Długoń z Łęgu Tarnowskiego za „golonkę książęcą z pieca”, w branży wyroby piekarnicze i cukiernicze: ZPH Piekarnia „Strusinianka” z Tarnowa za „chleb z bakaliami”, w branży przetwory owocowe i warzywne: Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw- Stanisław Tracz z Dąbrowy Tarnowskiej za „sałatkę warzywną FITNES”, w branży sery i inne przetwory mleczne: MLEKTAR S.A. w Tarnowie za „twaróg tłusty”, w branży gotowe dania i potrawy: Firma Gastronomiczno-Usługowa „JADAM”- A. Gancarek z Bacówki na Jamnej za „bigos staropolski”, w branży najatrakcyjniejsze danie restauracyjne: dla restauracji „Pasaż Tertilla”- Paweł Kras w Tarnowie za ”Kaczkę w aromacie boczku i suszonych pomidorów”, w branży inne produkty: dla „Pasieki Radwan” -Anna Radwan z Tuchowa za „miód spadziowy ze spadzi jabłkowej”.
Natomiast w plebiscycie publiczności zwyciężyły następujące firmy: w branży przetwory owocowo-warzywne: „TARSMAK” z Radgoszczy za „sos tatarski’, w branży wędliny oraz przetwory mięsne: Bacówka L.Szot z Rajbrotu za „Bacuś Bacowski”, w branży gotowe dania i potrawy: KGW „Warkocz Tarłówny”- M. Koczwara z Dębna za „kapustę z żeberkami”, w branży sery i inne przetwory mleczne dla MLEKTAR S.A. za „twaróg tłusty”, w branży wyroby piekarnicze i cukiernicze: ZPH Piekarnia „Srusinianka” za „chleb z bakaliami”, w branży: inne produkty: Gospodarstwo Pasieczne- G. Kiejdo za „ miód spadziowy”.
Kulminacją imprezy okazał się koncert zespołu „Myslovitz”, zakończony pokazem fajerwerków.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:12:07
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html