To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Finał Manii Rozdawania   -   07/9/2007
W sobotę w Tarnowie nastąpi finał akcji charytatywnej Mania Rozdawania. Na placu Sobieskiego w Tarnowie dziennikarze radia RDN Małopolska będą rozdawać pięć tysięcy półtora litrowych butelek wody mineralnej „Piwniczanka”. Wolne datki za wodę będą przekazane na poprawę warunków przebywania chorych dzieci i rodziców, którzy czuwają przy łóżkach małych pacjentów na oddziale obserwacyjno - zakaźnym w szpitalu im. Szczeklika w Tarnowie.

Ogloszenie

Rocznie na oddziale obserwacyjno - zakaźnym przebywa nawet 1800 dzieci nie tylko z Tarnowa, ale Dąbrowy Tarnowskiej, Brzeska, Dębicy i okolic Nowego Sącza. Lekarze często walczą o życie małych pacjentów u których wystąpiła sepsa, dużo jest także przypadków zapalenia opon mózgowych i biegunek. Warunki mogłyby być lepsze - podkreślają rodzice, a dzieciom marzą się kolorowe kąciki zabaw.
Na Placu Sobieskiego stanie scena, będą konkursy z cennymi nagrodami i transmisje radiowe z całej akcji. Hojni ofiarodawcy będą dostawać od rozgłośni nie tylko wodę, ale także upominki m.in. radiowe koszulki, parasole, ciekawe książki. -Mamy nadzieję, że na naszą akcję pogoda się poprawi - dodaje Marcin Sobczyk z Radia RDN Małopolska. Podczas imprezy nie zabraknie także konkursów ekologicznych, będą konkursy dla dzieci malowania na szkle. Osoby, które przyniosą puste puszki będą mogły je wrzucić w „paszczę smoka zgniatacza”, a w zamian otrzymać drobne prezenty. W południe wręczony zostanie również skuter - główna w radiowym konkursie „Mania Rozdawania”. Początek charytatywnej imprezy o 10:00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 06:01:19
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html