To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   5 tysięcy 378 złotych i 20 Euro    -   12/9/2007
Tyle udało się zebrać podczas finału organizowanej przez RDN Małopolska akcji Mania Rozdawania. Tarnowianie na piątkę z plusem zdali egzamin z dobroczynności. Rozdano prawie 5 tysięcy butelek wody mineralnej „Piwniczanka”.Za wolne datki będzie można kupić m.in. zestawy mebli dziecięcych na zakaźny oddział dziecięcy w tarnowskim szpitalu im. Szczeklika.

Posłuchaj, co o finale Manii Rozdawania mówi Marcin Sobczyk :

Ogloszenie

Plac Sobieskiego w Tarnowie od rana zapełniał się słuchaczami RDN Małopolska i przechodniami, którzy z akcją zetknęli się przypadkowo. W rękach osób z każdej grupy nie brakowało butelek i całych zgrzewek wody mineralnej. Jak mówią wolontariusze w ciągu pierwszych godzin akcji rozdano prawie tysiąc butelek. Często po wodę i do skarbonki ustawiały się kolejki. Na miejscu był Marcin Tumidajski. Oprócz wody rozdawano także odblaski, balony, smycze oraz książki przekazane przez Gazetę Krakowską i BIBLOS. Podczas imprezy nie zabrakło zabaw z cennymi nagrodami m.in. z radiowymi parasolami, koszulkami oraz kamerami internetowymi. Były konkursy ekologiczne, dzieci malowały na szkle. Osoby, które przyniosły puste puszki i nakarmiły nim „puszkojada” otrzymywały drobne prezenty. W południe na scenie oficjalnie wręczony został skuter - główna w radiowym konkursie „Mania Rozdawania” ufundowany przez firmę Janusza Oparowskiego. W rozdawaniu wody pomagała m.in. zastępca prezydenta Tarnowa Dorota Skrzyniarz.
Plac Sobieskiego zamienił się także w drugie studio RDN Małopolska. Przez cały dzień za pomocą cyfrowego łącza nadawane były wejścia stamtąd transmitowane na antenie rozgłośni.

Za wolne datki kupione zostaną m.in. zestawy mebli dziecięcych na zakaźny oddział dziecięcy w tarnowskim szpitalu im. Szczeklika. Rocznie na oddziale obserwacyjno - zakaźnym tego szpitala przebywa ok. 1.800 małych pacjentów praktycznie z całej Małopolski. Rodzice i dzieci chwalą sobie opieką na oddziale, ale zgodnie przyznają, że brakuje ładnych mebli, kącików do zabaw, czy choćby miejsca do podgrzania posiłków.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, May 19, 2024 04:26:03
IP     : 44.200.86.95
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html