To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piknik w Zbylitowskiej Górze   -   19/9/2007
Boisko do siatkówki oraz round penn - okrągła ujeżdżalnia dla koni – to nowe obiekty, którymi może się pochwalić Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa. Uroczyste oddanie obiektów do użytkowania odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 września i połączone zostanie z piknikiem rodzinnym, na który organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Ogloszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Prometeusz zapraszają na gry, zabawy, otwarcie galerii plastycznej oraz mecze siatkówki. Piknik rozpocznie się o godz. 10.00 w parku przy ośrodku turniejem siatkarskim o puchar starosty tarnowskiego. Wystąpią w nim drużyny 3-osobowe. W trakcie rozgrywek odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki bryczką i końmi, uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w plenerze plastycznym „Kolorami jesień się zaczyna” i wspólnym, rodzinnym śpiewaniu.
O 13.00 podsumowany zostanie projekt „Boso i w ostrogach” i nastąpi przekazanie nowych obiektów do użytku. Poszerzą one bazę rehabilitacyjna placówki. Inwestycje zostały sfinansowane ze środków programu „Działaj Lokalnie V” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY. Prace zostały w całości wykonane przez młodzież mieszkającą w Ośrodku, pracowników i wolontariuszy.

Program:
10.00 - rozpoczęcie turnieju siatkówki plażowej o Puchar Starosty Powiatu Tarnowskiego (drużyny 3 osobowe), gry i zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców, przejażdżki konne i bryczką, rodzinny plener malarski „Kolorami jesień się zaczyna”, rodzinne śpiewanie Karoke
13.00 - podsumowanie projektu „Boso i w ostrogach”, oficjalne oddanie do użytku nowych obiektów. Wystapienie przedstawicieli Centrum Animacji Społecznej „Horyzonty”
13.15 - otwarcie Galerii Prac Plastycznych i szkła artystycznego.
Od godziny 12.oo czynny będzie grill-bar i kawiarnia. W menu: kiełbasa, udka i karkówka z grilla, sałatka jesienna, ciasta domowe, kawa, herbata, napoje, soki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 03:40:11
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html