To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Promocje w "Pasażu"   -   03/3/2004
Restauracja- Kawiarnia- Winiarnia "Pasaż" zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty obiadów po promocyjej cenie 11 zł (w tej cenie: zupa, danie główne, sałatka, deser) i do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą jest - co kilkanaście dni - kolacja dla dwojga inTARnautów.

Ogloszenie

W czasie trwania promocji zestawów obiadowych możecie Państwo codziennie degustować w Restauracji "Pasaż" ciekawe dania z kuchni polskiej i europejskiej, wraz z deserem.
To zresztą nie jedyne atrakcje, jakie czekają gości tego niezwykłego lokalu, który kilka miesięcy temu nabrał dodatkowego klimatu, dzięki kilku zauważalnym zmianom w aranżacji wnętrza.
Lokal jest dziś miejscem licznych imprez wykraczających poza gastronomię, ostatnio goszczeni tu byli podczas otwartych spotkań z Tarnowianami m.in. Roman Kluska oraz przedsiębiorcy amerykańscy. "Pasaż" to również miejsce licznych imprez kulturalnych, koncertów muzycznych. Można tu zawsze posłuchać - również na żywo i w wykonaniu nie tylko tarnowskich muzyków - jazzu, swinga, wielkich standardów muzyki rozrywkowej, ale też ... ciekawej, egzotycznej muzyki etnicznej z różnych zakątków świata. W listopadzie ubiegłego roku właściciele lokalu zainicjowali cykl "Wieczory świata", podczas którego przez kilka tygodni prezentowana jest kuchnia i kultura wybranego kraju lub regionu. Mieliśmy już zatem wieczory poświęcone Italii a także Burgundii i jej symbolowi, czyli beaujolais. Przed nami - kolejne "wieczory świata" .

Przez cały czas macie tu zresztą Państwo możliwość wyboru znakomitych win z całego świata, kawy na wiele sposobów (do której codziennie dostaniecie świeże ciastko gratis !), czy dań z polskiej i europejskiej kuchni ...
"Pasaż" to lokal pełen gorrrrrrącej atmosfery, ale zarazem subtelny, przyjemny , gdzie bez jakichkolwiek skrupułów możecie Państwo przyjść w towarzystwie rodziny, przyjaciół, czy ważnych gości z kraju i zagranicy. Obsługa lokalu pozwoli Wam dobrać odpowiednie menu lub wino, doradzi , posłucha ...
Lokal w Pasażu Tertila zaprasza każdego i wszystkich codziennie od godziny 10.00 (tel. 6 278 278)!!!

Kolejni inTARnauci mogą wygrać kolację dla siebie, partnera i spędzić niezapomniany wieczór na zaproszenie właścicieli tej uroczej tarnowskiej restauracji !
Nasz mini-konkurs trwa non stop i adresowany jest do tych z osób, które były już w lokalu lub, choćby na chwilę, go teraz odwiedzą. Wystarczy krótko spisać wrażenia z pobytu w lokalu i przesłać je na adres tarnow@okay.pl z dopiskiem "PASAŻ". Losowania odbywają się dwa razy w ciągu miesiąca. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego (wyłącznie do celów, związanych z losowaniem nagrody). Jeśli jednak nie macie nic przeciwko publikacji swojego imienia i nazwiska jako podpisu pod tekstem - napiszcie o tym, w przeciwnym wypadku podajcie nick/ ksywkę / pseudo, jakim chcecie, abyśmy opatrzyli waszą wypowiedź.
Zwycięzcy konkursów losowani są spośród autorów wszystkich recenzji "Pasażu", które dotrą do naszej redakcji. Zaproszenie na każdą kolację jest oczywiście dwuosobowe. Jej termin ustalamy podczas kontaktu telefonicznego a nazwisko zwycięzców publikujemy w portalu. W kolejnych losowaniach biorą udział rownież zgłoszenia dokonane w poprzednich edycjach konkursu, z wyjątkiem jednak zwycięzców poprzednich losowań.
ZAPRASZAMY !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:28:45
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html