To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay/MAKS
  
   Spór o ostre dyżury   -   18/10/2003
Tarnowskie szpitale spierają się o ostre dyżury, dokładnie rzecz ujmując - o to, który z nich ma je pełnić. Szpital Szczeklika twierdzi, że nie ma warunków do przyjmowania pacjentów w stanach zagrożenia życia, natomiast w szpitalu św. Łukasza warunki te są znakomite.

Ogloszenie

Dyrekcja Szpitala im. Szczeklika argumentuje, że szpitalu św. Łukasza specjalnie w celu pełnienia ostrych dyżurów uruchomiono , świetnie wyposażony specjalistyczny Oddział Ratunkowy. Dyrektor Szpitala Św. Łukasza Anna Czech nie zgadza się jednak na pełnienie ostrych dyżurów wyłącznie przez jej placówkę. Na finansowanie oddziału ratunkowego nie podpisano wciąż pełnego kontraktu, a zawarta umowa dotyczy jedynie pacjentów z tak zwanych nadzwyczajnych zagrożeń - powiedziała Radiu "MAKS".
Pierwsze rozmowy między przedstawicielami obu szpitali nie przyniosły rezultatu. Radio MAKS donosi jednak : " Nieoficjalnie w szpitalu Szczeklika mówi się, że może on utrzymać ostre dyżury, ale pod warunkiem, że druga placówka zrekompensuje to finansowo lub na przykład serią badań diagnostycznych."
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 02:28:42
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html