To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kultura Be   -   29/9/2007
Niezależna Scena Młodych powraca po wakacyjnej przerwie w nieco zmienionej formule – każdej edycji towarzyszyć będzie gwiazda wieczoru, grupa, która ma już dorobek fonograficzny lub ugruntowaną pozycję na rynku muzycznym Tym razem wystąpią tarnowskie zespoły: The Same, Metal Division oraz – jako gwiazda - Totentanz.

Ogloszenie
>

The Same powstał w 2005 roku; w tym roku zwyciężył w I Wiosennym Przeglądzie Młodych Muzyków organizowanym przez III LO w Tarnowie, zdobywając w ten sposób możliwość wykorzystania 14 godzin w profesjonalnym studio nagrań. Zespół zdobył również nagrodę publiczności.
Metal Division oficjalnie rozpoczął działalność w ubiegłym roku; przez zespół przewinęło się wielu muzyków, obecnie skład się ustabilizował. Repertuar grupy składa się z 11 własnych utworów i dwóch coverów; muzycy inspirują się brytyjską i amerykańską muzyką metalową, przede wszystkim w wydaniu takich zespołów jak Metallica, Iron Maiden, Slayer, Megadeth, Judas Priest.
Totentanz – tarnowski band rockowy który powstał wiosną 2005 roku, początkowo w trzyosobowym składzie: Erik Bobella (gitara basowa), Dariusz Pawłowski (perkusja) Dariusz Durał (gitara); z biegiem czasu skład uległ zmianie. W roku ubiegłym grupa nagrała swoje pierwsze demo zatytułowane „Nieból” z pięcioma utworami. W kwietniu br. Zespół podpisał kontrakt z Mystic Production, efektem czego jest debiutancki album Totentanz i wspólna trasa koncertowa z Riverside. Aktualny skład: Rafał Huszno (git. wokal), Erik Bobella (git. basowa), Adrian Bogacz (git.), Sebastian Mnich (perkusja).
Cena biletu na koncert: 10 zł. Na zdjęciu: Totentanz
Piwnice TCK, Rynek 5, 26 października godz. 19:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:08:48
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html