To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna zbiórka wielkich odpadów   -   01/10/2007
2 października rozpocznie się w Tarnowie kolejna zbiórka odpadow wielkogabarytowych. W ramach akcji „WSPÓLNIE POSPRZĄTAJMY MIASTO” mieszkańcy Tarnowa mogą wystawiać zużyty sprzęt gospodarstwa domowego i inne odpady wielkogabarytowe przed posesje w przypadku mieszkańców domków jednorodzinnych, a przed domy lub na chodnik w przypadku domów wielorodzinnych.

Ogloszenie

Kolejna akcja zbiórki odpadów wielkogabarytowych „Wspólnie posprzątajmy miasto” zostanie przeprowadzona w Tarnowie od 2 października do 10 listopada. Odpady wielkogabarytowe, które należy wystawić najpóźniej do 8.00 w dniu zbiórki, zabierane będą sprzed posesji w przypadku domów jednorodzinnych, w domach wielorodzinnych i blokach zużyty sprzęt gospodarstwa domowego, i inne podobne odpady wystawić można na chodnik. Więcej informacji na oficjalnym portalu miejskim www.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 08:53:30
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html