To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Okay
  
   8 marca : kabareton w Tarnowie i nie tylko   -   04/3/2004
Impreza "Kabaretowy Dobry Wieczór" zaplanowana na poniedziałek 8 marca o godz. 17.00 na pewno się w Tarnowie odbędzie - zapewniono nas dziś telefonicznie w Agencji "Bajan", która przygotowuje imprezę od strony organizacyjnej. Wątpliwość co do losów kabaretonu w Tarnowie pojawiła się, ponieważ w Krakowie rozplakatowano informacje o tym samym wydarzeniu, które miałoby się odbyć w hali "Wisły" ... dwie godziny później. Obie informacje są jednak prawdziwe.

Ogloszenie

Okazuje się bowiem, że artyści, którzy pierwsi zaprezentują się tarnowskiej publiczności w Mościcach, zaraz po zejściu ze sceny ... wsiądą do samochodu i ruszą właśnie do stolicy naszego województwa. Po zakończeniu tarnowskiej imprezy reszta artystów dołączy do swoich kolegów, którzy występować będą już w tym czasie w hali "Wisły". Taka "wahadłowa" wymiana artystów jest ponoć praktykowana od lat w podobnych sytuacjach przez zaprawioną w licznych organizacyjnych bojach Agencję BAMA z Opola, która jest głównym organizatorem cyklu "Kabaretowy Dobry Wieczór" na południu kraju.
Obawy o to, że Jerzy Kryszak, Zofia Merle, Cezary Pazura, Stanisław Tym, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz prowadzący program - Piotr Bałtroczyk nie wystąpią w Tarnowie okazują się więc tym razem niesłuszne. Bilety na ten kabareton sprzedają się zresztą nadal w Tarnowie znakomicie.

Poniedziałkowy wieczór w Tarnowie zapowiada się w ogóle na kulturalny wieczór roku w mieście. Nieopodal hali "Jaskółka", gdzie odbywać się będzie kabareton, w sali Mościckiej Fundacji Kultury uszom i oczom zgromadzonej publiczności (to również jest już wielki sukces frekwencyjny !) o godz. 18.00 zaprezentują się wielkie gwiazdy polskiej sceny operetkowej, m.in. świecąca najjaśniejszym blaskiem w tym gwiazdozbiorze - Grażyna Brodzińska. Orkiestrą Gliwickiego Teatru Muzycznego, którego inscenizację "Wiedeńskiej Krwi" Johanna Straussa zobaczą Tarnowianie - dyrygował będzie sam Maciej Niesiołowski.

Natomiast w tarnowskim Teatrze Dzień Kobiet świętować będą wyłącznie kobiety, które wysłuchają m.in. znakomitej aktorki Grażyny Barszczewskiej. Wystąpi ona z recitalem "Rozdane pocałunki". We foyer Teatru odbędzie się tez wernisaż wystawy fotogramów Emilii Nadratowskiej pt. "Ukryte Historie". Program "Miasto z kobiet", w którym zaplanowano też inne niespodzianki, rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19.15. Projekt inspirowany jest nieznaną radiową sztuką F.Felliniego pt. "Siódmy wpływowy kanał życzeń".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, January 17, 2022 09:27:15
IP     : 54.224.117.125
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html