To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Edunet prezentowany w Rybniku   -   03/10/2007
Wdrażany w Tarnowie projekt Edunet po raz kolejny zaprezentowano na ogólnopolskiej konferencji. Tym razem Wojciech Magdoń i Janusz Różycki uczestniczyli w konferencji „Nowoczesne technologie informacyjne i komunikacyjne jako narzędzie zarządzania miastem.” Gospodarzem konferencji byli: Miasto Rybnik, Śląski Związek Gmin i Powiatów oraz Związek Miast Polskich.

Ogloszenie

W czasie konferencji ”Nowoczesne technologie informacyjne i komunikacyjne jako narzędzie zarządzania miastem.” zaprezentowano wiele polskich i zagranicznych przykładów dobrej praktyki w dziedzinie e- administracji. W ramach prezentowanych rozwiązań zaprezentowano również realizowany w Tarnowie projekt Edunet, współfinansowany w ramach środków UE.
Projekt został przedstawiony w formie prezentacji z pokazem działania systemu. W czasie prezentacji przez Internet uruchomiono niektóre aplikacje systemu pokazano ich zastosowanie i funkcjonalności.
Tarnowska prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji o czym świadczą rozmowy, jakie po jego przedstawieniu prowadzili reprezentanci Tarnowa z przedstawicielami innych miast.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 18:54:55
IP     : 44.212.99.208
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html