To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   O tytuł Kurkowego Króla   -   03/10/2007
29 września na strzelnicy w miejscowości Fiuk spotkali się członkowie Towarzystw Strzeleckich Bractw Kurkowych z Krakowa i Tarnowa, by rozegrać zawody o tytuł Króla Okręgu Krakowskiego Bractw Kurkowych. Gośćmi Kurkowych Braci byli m.in. Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała i Starosta Mieczysław Kras. W najważniejszym „królewskim” strzelaniu najlepszy okazał się tarnowianin Bogdan Sapa.

Ogloszenie
>

29 września wyłoniono Króla Okręgu Krakowskiego Bractw Kurkowych. O tytuł ten rywalizowali członkowie Towarzystw Strzeleckich Bractw Kurkowych z Tarnowa i Krakowa. Najlepszy rezultat osiągnął tarnowianin Bogdan Sapa. Tytuły Marszałków przypadły Jerzemu Mikołajczykowi z Krakowa i kolejnemu tarnowianinowi Pawłowi Krywańskiemu.
Gośćmi imprezy byli m.in. prezydent Ryszard Ścigała i starosta Mieczysław Kras, którzy ufundowali także nagrody dla najlepszych strzelców. Najlepszym w strzelaniu do „tarczy Prezydenta Miasta Tarnowa” okazał się Jerzy Mikołajczyk, który zdobył również „tarczę charytatywną” i nagrodę ufundowaną przez ustępującego Króla Okręgu. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, March 22, 2023 12:37:14
IP     : 3.238.250.73
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html