To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   UWAGA! Informacje dla wyborców   -   03/10/2007
Między 8 i 12 października oraz 15 i 19 w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 (pokój 127) zostanie udostępniony do wglądu spis wyborców. Wyborcy przebywający czasowo na terenie miasta Tarnowa oraz wyborcy nigdzie nie zameldowani mogą zostać dopisani do spisu, po złożeniu w tej sprawie wniosku, najpóźniej do 11 października.

Ogloszenie

Z kolei wyborcy niepełnosprawni mogą głosować w jednym z dziesięciu lokali, dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych pomimo, że nie są one właściwe ze względu na ich miejsce pobytu stałego. W tym celu do 11 października należy złożyć wniosek o dopisanie do spisu w wybranym obwodzie głosowania.
Natomiast wyborcy zmieniający miejsce pobytu w dniu wyborów mogą otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania. O wydanie zaświadczenia należy zwrócić się najpóźniej do 19 października, osobiście albo przez upoważnioną pisemnie osobę. Z zaświadczeniem można głosować w dowolnie wybranym obwodzie głosowania zarówno w kraju jak i za granicą.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem (014) 68-82-602.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, April 22, 2024 09:52:31
IP     : 44.197.231.211
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html