To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Inauguracja w MWSE   -   04/10/2007
Po raz trzynasty dla studentów MWSE zabrzmiało Gaudeamus Igitur. Wykład inauguracyjny pt. „Diritto del lavoro ed economia" (Prawo pracy w ekonomii) wygłosił prof. Alessandroo Anastasi z Uniwersytetu w Mesynie na Sycylii. Łącznie ponad 900 studentów I roku odebrało indeksy po uroczystej inauguracji roku akademickiego, która odbyła się 4 października (czwartek, godz. 11,00 w auli UW, przy Al. Solidarności 5-9).

Ogloszenie
>

Podczas inauguracji trzydzieścioro studentów pierwszego roku odberało indeksy oraz złożyło uroczyste ślubowanie. Również podczas uroczystości dyplomy z informacją o otrzymaniu stypendium Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości otrzymało siedmioro najlepszych studentów. W bieżącym roku akademickim studia w MWSE studia rozpoczyna ponad 900 osób, w tym ok. 200 na nowym kierunku turystyka i rekreacja.
Inauguracja była również okazją do wyróżnienia medalem „Bene Merito” osób przyczyniających się do rozwoju MSWE oraz środowiska akademickiego – wyróżnienie to przypadło w udziale prezydentowi Tarnowa dr inż. Ryszardowi Ścigale oraz inicjatorowi uruchomienia Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy tej uczelni, Zbigniewowi Tumiłowiczowi.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, March 23, 2023 11:37:42
IP     : 3.236.209.138
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html