To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   Tarnowianie "wyczesali" nagrody   -   05/3/2004
Po raz pierwszy w Limanowej odbył się konkurs fryzjerski, będący zarazem eliminacjami do poznańskich Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa. W konkursowe szranki stanęli młodzi adepci sztuki grzebienia i nożyczek. Ich poczynaniom na scenie Limanowskiego Domu Kultury przyglądała się publiczność. W najważniejszych kategoriach - fryzjerstwa damskiego i męskiego najlepsi okazali się tarnowscy fryzjerzy.

Ogloszenie

Uczesania męskie i damskie oraz pokaz indywidualny były konkurencjami tego konkursu. Prezentowane były fryzury klasyczne i wieczorowe w wykonaniu 16 młodych fryzjerów, specjalizujących się w uczesaniach damskich oraz trzech przedstawicieli fryzjerstwa męskiego z terenów objętych działalnością Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu oraz tarnowskiej Izby Rzemieślniczej, Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Do tego grona jako organizatorzy tej nietypowej imprezy włączyli się Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Limanowej oraz LDK.
Najlepszymi w konkurencji fryzjerstwo damskie okazali się Aneta Banaś z Tarnowa, Alicja Baran reprezentująca jeden z nowosądeckich zakładów fryzjerskich i Małgorzata Bratko z Żabna. W uczesaniach męskich najlepsi - według oceny jury - byli Tomasz Szatko z Tarnowa, Janusz Opoka z Technikum Fryzjerskiego działającego przy Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu oraz Monika Mleczko z Gorlic.

W konkurencji indywidualnej, gdzie czesano koki będące jednym z najmodniejszych uczesań sezonu, wygrała Anna Krupa z Zakopanego, wyprzedzając Ewę Gąsienicę, także reprezentantkę zimowej stolicy Polski. Na trzecim miejscu znalazła się Marzena Tomaszek z Nowego Sącza. Nagrody najlepszym wręczyli starosta Roman Duchnik i starszy limanowskiego cechu Kazimierz Dziadoń.
Konkurs ubarwiły pokazowe występy grupy z Akademii Sztuki Fryzjerstwa Artystycznego, na scenie pojawił się z tanecznym pokazem dziewczęcy zespół "Pivot" Anny Gołąb - Hybel. Tancerki wzięły także udział w specjalnym pokazie mody. (RM)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sun, July 21, 2024 14:02:14
IP     : 3.236.112.70
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html